Вiдео: Наше “Чому”

Фізичний контакт є важливою частиною людського досвіду. Від теплого рукостискання чи співчутливих обіймів до поводження з їжею та ліками, ми безпосередньо взаємодіємо зі своїм світом та один з одним за допомогою дотику. Meritech допомагає іншим досягти ефективної гігієни, допомагаючи їм створювати культуру, розроблену для поліпшення гігієнічної поведінки на всіх рівнях, а також надаючи нашу інноваційну повністю автоматизовану технологію гігієни.

95% людей миють руки неправильно

Однак фізичний контакт піддає нас значній загрозі, яку ми не можемо побачити: поширенню інфекційних хвороб. Мікроскопічні патогени,мікроби та віруси найчастіше поширюються руками людини, а миття рук є найкращим захистом від поширення хвороб. Але те, що більшість з нас не усвідомлює, це те, що ми часто миємо руки неправильно. Насправді американські споживачі не мили руки правильно 95% випадків. Ці помилкові сприйняття можуть змусити багатьох повірити, що вони чисті та безпечні,коли вони насправді збільшують ризик поширення інфекції. Змінна природа ручного миття рук робить автоматизовану станцію миття рук CleanTech® ідеальним вибором для належної гігієни.

Автоматичне миття рук послідовно видаляє 99,9% патогенних мікроорганізмів

Для того, щоб зробити світ здоровішим та безпечнішим, ми всі повинні визнати, наскільки гігієна має важливе значення для нашого здоров’я та безпеки, і активно працювати над переглядом наших гігієнічних процесів, щоб зробити їх значно більш ефективними. Ми віримо, що, розширюючи використання автоматизованих станцій для миття рук CleanTech® та роблячи значно покращені заходи з гігієни рук більш доступними, ми можемо зменшити ризик поширення інфекції та створити більш здоровий та безпечний світ для вільного зв’язку.