Додаткові опції для укомплектування гігієнічної зони

Вдосконалення від CleanTech®

Хоча автоматизовані системи миття рук CleanTech® стосуються найважливішого компонента проектування Вашої гігієнічної зони, при розробці зони є інші міркування для підвищення відповідності та ефективності. Незалежно від того, чи зацікавлені Ви в інтеграції системи з турнікетом з контрольованим доступом або забезпеченні одночасної гігієни рук та взуття, ми пропонуємо ряд варіантів для підтримки комплексної гігієнічної зони, розробленої для підтримки ефективної пропускної здатності та оптимального контролю забруднення.

Sole Clean

Піддон для дезінфекції взуття
Піддон для дезінфекції взуття для приміщень з низьким рівнем вологості
Сумісний із CleanTech® 2000S та CleanTech® 4000S

Для сухих та напівсухих приміщень Sole Clean Dry Step, сумісний з CleanTech® 2000S та CleanTech® 4000S, дезінфікує будь-який стиль взуття всього за 12 секунд. Ця нова технологія гігієни взуття характеризується автоматизованим застосуванням хімічної суміші спирт-кват, яка дезінфікує, а потім швидко випаровується після нанесення, щоб зменшити накопичення вологи навколо системи. Розроблений для усунення ризику перехресного забруднення взуттям, він забезпечує повний гігієнічний протокол співробітників, який відповідає стандартам cGMP (Належна Виробнича Практика) та відповідає всім стандартам та нормам безпеки харчових продуктів.

Wetted Boot Dip

Піддон для дезінфекції взуття
BootDip
Піддон для дезінфекції взуття для приміщень з високим рівнем вологості
Сумісний із CleanTech® 2000S та CleanTech® 4000S

Сумісний із CleanTech® 2000S & CleanTech® 4000S, цей дезінфікуючий пiддон для взуття гарантує одночасне очищення рук та санітарiю взуття. Повністю автоматизований дезінфікуючий пiддон для взуття підзаряджається під час кожного миття рук, при цьому система випускає додаткову дезінфікуючу хімічну речовину, щоб підтримувати PPM на стабільному та ефективному рівні “знищення”, що контролюється між 800-1000 PPM.

Контрольований доступ

Турнікет
ControlledAccessTurnstile
Вбудований турнікет з контрольованим доступом
Сумісний із CleanTech® 2000S

Цей турнікет залишатиметься закритим до успішного завершення циклу миття рук CleanTech® 2000S, що гарантує належну гігієну рук перед входом в контрольовану зону. Якщо їх встановити на кожному вході, менеджери з безпеки харчових продуктів, інспектори та аудитори можуть мати спокій, що кожна людина, яка заходить у заклад, чиста та безпечна. Компактна конструкція робить його надзвичайно універсальним та легким в митті та обслуговуванні.

Вбудована сушка для рук

500EZ-New-FP
Сумісна із CleanTech® 500EZ, 2000S та 4000S
Вбудована сушка для рук

В кінці кожного циклу миття повітряна завіса продуває повітря на руки, щоб частково їх висушити, зменшуючи відходи паперового рушника. Ідеально підходить для компаній, які підтримують захист навколишнього середовища, зберігаючи при цьому санітарні норми, яким не можуть відповідати інші сушарки.

Отримайте більше інформації

Заповніть форму нижче i наш менеджер з Вами зв’яжеться.