Технічна підтримка

Отримайте спокій і забезпечте оптимальну роботу вашого обладнання

Неперевершений сервіс

Коли Ви використовуєте обладнання Meritech, придбання технологій - це лише початок відносин. Meritech більше, ніж просто виробник обладнання, і по-справжньому працює, щоб допомогти клієнтам покращити результати гігієни у своєму приміщенні протягом довгого часу. Досвідчена команда спеціалістів з технічної підтримки та менеджерів по роботі з клієнтами прагне забезпечити роботу станцій Meritech завжди з максимальною продуктивністю. Це досягається завдяки комплексному сервісному обслуговуванню, яке включає регулярне очищення та калібрування, навчання працівників щодо використання обладнання та найкращих гігієнічних практик та оцінку гігієнічних зон.

Переваги угоди про надання послуг

Чуйне обслуговування

Ми тут для Вас, коли ми Вам потрібні. Якщо Вашим станціям потрібна послуга, зателефонуйте нам, і ми будемо старанно працювати над вирішенням Вашої проблеми.

Віртуальна підтримка

Намагаючись якомога швидше вирішити проблеми, наші технічні спеціалісти пропонують свої експертні поради по телефону або на відеоконференції.

Навчання працівників

Щоб забезпечити максимізацію Ваших інвестицій у гігієнічну технологію Meritech, пропонуємо навчання співробітників з правильних гігієнічних технік та використання обладнання.

Відеотека самодопомоги

Для вирішення простих питань та регулярного обслуговування, є в наявності обширна бібліотека відеогідів.

Профілактичне обслуговування

Регулярні планові відвідування профілактичного обслуговування, що включають очищення та калібрування станцій.

Гарантія на деталі

Всі деталі, необхідні для технічного обслуговування та очищення та калібрування станцій, включені без додаткових витрат.

Вас цікавить Угода про надання послуг?

Розмістіть запит на обслуговування

Натисніть кнопку праворуч і надішліть форму, щоб подати запит на послугу.

Відео допомога від Meritech

Повна відеотека

Отримайте більше інформації

Заповніть форму нижче, і наш менеджер зв’яжеться з Вами.