Автоматизована гігієна для розваг та відпочинку

Перегляньте відео, щоб ознайомитися, як Meritech забезпечує охорону здоров'я та безпеку

Потужність CleanTech®

З кожним кроком у процесі ручного миття рук, змінюючись від людини до людини та від екземпляра до інстанції, майже неможливо гарантувати чисті руки. Повністю автоматизовані станції для миття рук CleanTech® створені для того, щоб змінити це, щоб Ви могли бути впевнені в тому, що Ваші гості та працівники правильно миють руки. Користуватися CleanTech® легко, весело, чудово почувається та відкриває шлях до довгострокового здоров’я та безпеки.

Швидко, легко та ефективно

Станції CleanTech® прості у використанні для людей різного віку, мов та рівня кваліфікації. Видаляє понад 99,9% шкідливих мікробів лише за 12 секунд, забезпечуючи ідеальне миття рук для всіх!

Усі люблять CleanTech®

Автоматизована гігієна змушує меценатів почуватися в безпеці, щоб вони могли більше зосередитися на тому, щоб насолодитися вашим закладом. Крім того, використання CleanTech® - це цікавий спосіб миття, значно збільшуючи кількість подій ручного прання.

Прихильність до гігієни

Інвестуючи в технології гігієни рук, Ви твердо заявляєте про свою відданість здоров’ю та безпеці. Покажіть, що Ви є лідером у створенні більш гігієнічного майбутнього за допомогою CleanTech®.

Унікальні гігієнічні розчини

Лінія гігієнічних розчинiв спеціально розроблена для роботи з CleanTech® для видалення понад 99,9% шкідливих мікробів, одночасно сприяючи зміцненню здоров’я шкіри. Після кожного миття Ваші руки залишатимуться чистими та зволоженими.

Cтійкий та екологічно чистий

Повністю автоматизовані станції для миття рук використовують на 75% менше води і утворюють на 75% менше відходів, ніж ручні методи. CleanTech® використовує ідеальну кількість води та розчину, 100% якого потрапляють на Ваші руки.

Бажаєте дізнатись більше?

Зоопарки, музеї та парки розваг

З урахуванням того, що нові люди щодня заходять і виходять із вашого закладу з усього світу, гігієна рук є найважливішим аспектом повсякденних операцій. Переконайтеся, що Ваш бізнес захищений, допомагаючи гостям почуватися в безпеці.

Ігрові простори

Захистіть дітей у своєму просторі та подаруйте батькам спокій, знаючи, що кожен у закладі може мати ідеальне миття рук. Повністю автоматизовані станції для миття рук CleanTech® прості у використанні та прості в обслуговуванні, тому Ви можете бути безтурботними.

Відпочинок та тренажерні зали

Через тісний контакт та характер діяльності в цих закладах не можна залишати поза увагою гігієну. Знизьте ризик перехресного забруднення та забезпечте безпеку для всіх за допомогою CleanTech®.

На CleanTech® покладаються лідери галузі для підвищення безпеки і здоров'я

Подолайте мінливість людської поведінки та забезпечіть ефективну гігієну працівників, пацієнтів та відвідувачів, забезпечуючи стандартизоване, клінічно підтверджене та документально підтверджене миття рук за допомогою CleanTech.

Відповіді на запитання

Безсумнівно, традиційне ретельне миття рук ефективно зменшує кількість бактерій на руках. Проте, немає гарантії, що такий спосіб миття рук є послідовним у кожної людини кожного дня, інакше він був би гарною альтернативою. Ручне миття рук за своєю суттю різне. Такі важливі аспекти ручного миття, як кількість мила, кількість води, охоплення рук (нігті, кінчики пальців, між пальцями, зап’ястя, тощо), а також тривалість миття кожного разу відрізняються. Завдяки автоматизації процесу ці аспекти ретельно контролюються, і кожна особа отримує якісне миття рук незалежно від людського фактору. Якщо раніше у вас не було жодних проблем, то ви не попали в статистику тих, у кого вони виникали. Система CleanTech® стандартизує кожне миття рук, гарантує чистоту рук і створює відчуття м’якості шкіри при кожному митті! Також, ця інноваційна технологія забезпечує стабільний підхід до гігієни рук, використовуючи на 75% менше води та утворюючи на 75% менше стоків, ніж традиційний умивальник. Компанія Meritech провела серію незалежних лабораторних досліджень, які клінічно довели, що автоматизовані системи миття рук CleanTech® видаляють понад 99,9% шкідливих патогенів з рук за кожен 12-секундний цикл миття, забезпечуючи результат, еквівалентний повному ручному миттю рук протягом 1 хвилини.
Так! Носіння рукавичок не звільняє від необхідності мити руки. Гігієнічний захід для рук має проводитися до надягання рукавичок. Рукавички можуть мати невидимі дефекти або порватися під час використання, уможливлюючи контакт зі шкірою. Крім того, бактерії можуть швидко розмножуватися у вологому середовищі під рукавичками. Слід також зазначити, що так само, як і на вашу шкіру, на одягнуті рукавички можуть попадати мікроби, тому після надягання рукавичок важливо провести додатковий гігієнічний захід. Для вирішення цієї потреби ми пропонуємо безперервну покрокову станцію, яка автоматично дезінфікує руки в рукавичках та будь-який тип взуття.

Автоматичне миття рук настійно рекомендується в приміщеннях, де використовуються рукавички, зважаючи на високий ризик перехресного забруднення! Насамперед, використання рукавичок створює ідеальне тепле, вологе середовище, чудово придатне для розмноження колоній патогенів на руках. Більше того, дослідження показують, що рукавички не є таким надійним бар’єром, як на це можна сподівалися. Компанія BioScience Laboratories провела дослідження, під час яких були випробувані довільно відібрані зразки вінілових рукавичок для харчових продуктів, і 80% з них виявилися такими, що вже мали проколи або пориви. В ході дослідження, коли руки ретельно мили до одягання рукавичок, на поверхні рукавичок не спостерігалося значного збільшення кількості мікробів. Під час іншого дослідження, на руки перед одяганням рукавичок попередньо нанесли посів кишкової палички, значну кількість якої було виявлено на зовнішній поверхні рукавичок після їх використання. Це дослідження підтверджує тезу про те, що коли руки не помити ретельно перед одяганням рукавичок, існує ризик перехресного забруднення зовнішніх поверхонь патогенами, які знаходяться всередині рукавичок.

У тих компаніях, де використовуються рукавички, Центр контролю і профілактики захворювань США (CDC) рекомендує мити руки перед їх одяганням через стрімкий ріст кількості бактерій на руках в рукавичках, а також з огляду на ризик їх проколів або поривів під час носіння. Коли руки ретельно помиті перед одяганням рукавичок, ризик перехресного забруднення знижується, але ключовим є те, щоб ручне миття було ефективним. Лише автоматизовані системи миття рук CleanTech® можуть гарантувати ефективне миття рук кожного разу перед одяганням рукавичок.
Дезінфікуючі засоби для рук – це проста, швидка альтернатива, коли миття рук звичайним милом та водою, або за допомогою автоматизованої системи миття рук CleanTech® не є зручним чи можливим. Дезінфікуючі засоби для рук часто містять таку активну речовину, як етиловий спирт, і використовуються як антисептик. Хоча це зручно, дослідження показує, що спиртовий гель не є рівноцінною заміною миття рук, і CDC and FDA (Центр контролю і профілактики захворювань та Управління з контролю за якістю харчових продуктів та лікарських препаратів США) рекомендують застосовувати дезінфікуючі засоби для рук лише тоді, коли варіант ручного чи автоматичного миття рук недоступний. Миттєві дезінфікуючі засоби для рук не є прийнятним методом миття рук у будь-яких установах продуктів харчування (виробництво чи постачання продуктів харчування). Це пов’язано з тим, що люди рідко використовують необхідну кількість дезінфікуючого засобу для рук та дотримуються часу контакту з ним, що необхідно для того, щоб знищити той обсяг транзиторних патогенів, які знаходяться на руках. Більше того, дезінфікуючі засоби не корисні для шкіри. Насправді, багато дезінфікуючих засобів пошкоджують шкіру настільки, що це полегшує колонізацію багатьох патогенних мікроорганізмів у тріщинах висохлої та мертвої шкіри. Найголовніше, що дезінфікуючі засоби зі спиртовим гелем не ефективні для знищення та/або видалення багатьох патогенів, тому використання алкогольного гелю може насправді сприяти поширенню захворювання, створюючи помилкове відчуття безпеки, що призводить до менш частого та менш ефективного миття рук. Ідеальним прикладом ситуації, коли дезінфікуючі засоби для гелів є поганим рішенням, є контроль за норовірусом на круїзних суднах. CDC чітко заявив, що спиртовий гель не вбиває і не виводить норовірус, і перед круїзними компаніями поставили вимогу заохочувати гостей регулярніше мити руки, або встановити автоматичні станції для миття рук CleanTech®. При будь-якому застосуванні миттєвих дезінфікуючих засобів для рук люди помилково вважають, що вони очищують руки; тому зменшується кількість підходів до умивальника з милом і водою. Це помилкове почуття безпеки насправді збільшує рівень перехресного забруднення та зараження.
Станції для миття рук CleanTech® повинні розташовуватися в критичних точках входу до місць скупчення людей, де ризик поширення патогенів вищий, наприклад, на об’єктах громадського харчування або круїзних лініях, або в зонах, де контроль за забрудненням є критичним для забезпечення здоров'я та безпеки інших, таких як вхід до відділень інтенсивної терапії новонароджених, або вхід до зон пакування харчових продуктів на підприємствах із переробки продуктів харчування. Стандартна конфігурація систем CleanTech® дозволяє розміщувати їх у будь-якому місці, де потенційно можна встановити звичайний умивальник – там, де є доступ до водопроводу і каналізації. Наша команда експертів з гігієни може допомогти вам у визначенні найкращого місця розташування автоматизованих станцій миття рук CleanTech® на вашому об’єкті, і може навіть проконсультувати щодо проектування та планування у нових виробничих приміщеннях та зонах.
Система CleanTech® оснащена двадцятьма форсунками, що обертаються, в кожному циліндрі, які розпилюють під невеликим тиском воду та гігієнічний розчин для рук UltraPure під час циклу миття, створюючи spa, з відчуттям масажу для рук. За відгуками тих, хто вперше спробував миття рук у CleanTech®, воно настільки дивовижне, – відчувається «як автомийка для рук!». Неймовірний досвід спонукає до частішого використання. На додаток до цього, гігієнічний розчин для рук UltraPure від Meritech містить пом’якшувальні речовини, завдяки яким після кожного миття на руках з’являється відчуття м’якості. Досконала програма контролю за дотриманням норм та використання автоматичного лічильника циклів миття рук, встановленого в кожній системі CleanTech®, дозволяють здійснювати і посилювати упереджуючий контроль за дотриманням норм у режимі реального часу. І останнє, але не менш важливе – миття рук в системах CleanTech®, займає лише 12 секунд, отже воно швидше і простіше, ніж миття рук вручну в традиційному умивальнику.
GlowGerm – це продукт на основі оливи, призначений для використання як навчальний засіб. Помилково вважається, що GlowGerm представляє собою бактерії або біологічну небезпеку. Насправді це не так. Це – навчальний засіб, призначений для використання «поверхневим показником»; тобто щоб позначити ділянки «де пропущено». GlowGerm та інші важкі оливи не так легко зняти з рук без застосування поверхнево активної речовини. Точніше випробування життєздатних бактерій проводяться за допомогою «методу рукавичкового соку», аніж просто висвітлення залишкового продукту на масляній основі чорним світлом. Компанія Meritech також застосовує випробування «АТР», яке вимірює загальний вміст білків на шкірі як добрий показник виведення транзиторних патогенів. Ми із задоволенням поділимося з Вами іменами компаній, які надають обладнання для випробування «АТР», щоб Ви могли провести власні випробування. Ви можете зв’язатися з нашою командою експертів з гігієни за телефоном: (067) 520 38 18

Отримайте більше інформації

Заповніть форму нижче, і наш менеджер зв’яжеться з Вами.