Антимікробні засоби Meritech

Повний асортимент гігієнічних розчинів спеціально розроблений для оптимального зниження патогенних мікроорганізмів при використанні в автоматизованих системах миття рук CleanTech® та промислових мийках взуття.

Безпечні для всіх рук

Без триклозану
Додані пом’якшувачі шкіри

Безпечні для довкілля

Схвалено NSF
Без барвників
Партнери Meritech з досконалості гігієни

М’яка, здорова шкіра

Очищайте бруд, домішки та залишки, залишаючи шкіру шовковисто гладкою та кондиційованою.
"UltraPure"

Розчин для гігієни рук

Клінічно доведено, що це унікальний протимікробний розчин для гігієни рук видаляє з рук понад 99,9% шкідливих патогенних мікроорганізмів при використанні з автоматизованими системами миття рук CleanTech®.
"BootCleanerXP"

Розчин для гігієни взуття

Засіб Meritech "BootCleanerXP" розроблено для оптимальної санітарії взуття, підтримуючи більш високий рН при відповідній хімічній концентрації (PPM) для оптимального зниження патогенних мікроорганізмів, зберігаючи при цьому економічну ефективність, споживаючи половину розчинів альтернативних методів піноутворення та очищення взуття.
"SelfClean"

Рішення для гігієни обладнання

Спеціально розроблений для внутрішньої санітарної обробки високопродуктивних промислових моделей CleanTech®, цей очищувач поверхонь з високим рН автоматично запускається по системі три рази на день або при ввімкненні живлення системи для забезпечення запобігання зростанню небезпечних патогенних організмів з низьким рівнем обслуговування в системі та на підприємстві.
"Sanifect D2"

Засіб для очищення та дезінфекції поверхонь

Цей випаровувальний дезінфікуючий засіб, що не підлягає промиванню, готовий до використання, дозволений для використання на поверхнях, що контактують з харчовими продуктами, і ідеально підходить для використання в чутливих до води зонах. Це поєднання ізопропілового спирту та потужного четвертинного амонієвого з'єднання, яке усуває 99,9% виявлених збудників на твердих непористих поверхнях.

Відповіді на запитання

Безсумнівно, традиційне ретельне миття рук ефективно зменшує кількість бактерій на руках. Проте, немає гарантії, що такий спосіб миття рук є послідовним у кожної людини кожного дня, інакше він був би гарною альтернативою. Ручне миття рук за своєю суттю різне. Такі важливі аспекти ручного миття, як кількість мила, кількість води, охоплення рук (нігті, кінчики пальців, між пальцями, зап’ястя, тощо), а також тривалість миття кожного разу відрізняються. Завдяки автоматизації процесу ці аспекти ретельно контролюються, і кожна особа отримує якісне миття рук незалежно від людського фактору. Якщо раніше у вас не було жодних проблем, то ви не попали в статистику тих, у кого вони виникали. Система CleanTech® стандартизує кожне миття рук, гарантує чистоту рук і створює відчуття м’якості шкіри при кожному митті! Також, ця інноваційна технологія забезпечує стабільний підхід до гігієни рук, використовуючи на 75% менше води та утворюючи на 75% менше стоків, ніж традиційний умивальник. Компанія Meritech провела серію незалежних лабораторних досліджень, які клінічно довели, що автоматизовані системи миття рук CleanTech® видаляють понад 99,9% шкідливих патогенів з рук за кожен 12-секундний цикл миття, забезпечуючи результат, еквівалентний повному ручному миттю рук протягом 1 хвилини.
Резидентна флора – це організми, які завжди присутні на шкірі наших рук і живуть у шарах нашої шкіри. Резидентна флора відповідає за збереження нашої шкіри живою та здоровою. Насправді вона навіть корисна для здоров’я. Резидентна флора є організми природного походження, які не викликають хвороб. Транзиторні бактерії – це віруси і спори, які в екстремальних випадках викликають захворювання, хвороби та навіть смерть. Вони не є звичайною флорою рук – вони попадають на руки з якоїсь забрудненої поверхні (дверних ручок, внутрішніх органів, посуду, тощо). Потім руки служать переносником хвороб, способом перенесення цих патогенів і забруднення іншої поверхні або іншої людини. Системи CleanTech® ефективно видаляють понад 99,9% транзиторних патогенів з рук усього за 12 секунд.
Дезінфікуючі засоби для рук – це проста, швидка альтернатива, коли миття рук звичайним милом та водою, або за допомогою автоматизованої системи миття рук CleanTech® не є зручним чи можливим. Дезінфікуючі засоби для рук часто містять таку активну речовину, як етиловий спирт, і використовуються як антисептик. Хоча це зручно, дослідження показує, що спиртовий гель не є рівноцінною заміною миття рук, і CDC and FDA (Центр контролю і профілактики захворювань та Управління з контролю за якістю харчових продуктів та лікарських препаратів США) рекомендують застосовувати дезінфікуючі засоби для рук лише тоді, коли варіант ручного чи автоматичного миття рук недоступний. Миттєві дезінфікуючі засоби для рук не є прийнятним методом миття рук у будь-яких установах продуктів харчування (виробництво чи постачання продуктів харчування). Це пов’язано з тим, що люди рідко використовують необхідну кількість дезінфікуючого засобу для рук та дотримуються часу контакту з ним, що необхідно для того, щоб знищити той обсяг транзиторних патогенів, які знаходяться на руках. Більше того, дезінфікуючі засоби не корисні для шкіри. Насправді, багато дезінфікуючих засобів пошкоджують шкіру настільки, що це полегшує колонізацію багатьох патогенних мікроорганізмів у тріщинах висохлої та мертвої шкіри. Найголовніше, що дезінфікуючі засоби зі спиртовим гелем не ефективні для знищення та/або видалення багатьох патогенів, тому використання алкогольного гелю може насправді сприяти поширенню захворювання, створюючи помилкове відчуття безпеки, що призводить до менш частого та менш ефективного миття рук. Ідеальним прикладом ситуації, коли дезінфікуючі засоби для гелів є поганим рішенням, є контроль за норовірусом на круїзних суднах. CDC чітко заявив, що спиртовий гель не вбиває і не виводить норовірус, і перед круїзними компаніями поставили вимогу заохочувати гостей регулярніше мити руки, або встановити автоматичні станції для миття рук CleanTech®. При будь-якому застосуванні миттєвих дезінфікуючих засобів для рук люди помилково вважають, що вони очищують руки; тому зменшується кількість підходів до умивальника з милом і водою. Це помилкове почуття безпеки насправді збільшує рівень перехресного забруднення та зараження.
Гігієнічні розчини Meritech є унікальними розробками для використання в станціях для миття рук CleanTech® та станціях для дезінфекції взуття Meritech, які дозволяють підтримувати необхідну хімічну концентрацію (част./млн), необхідну для ефективного видалення патогенів з перевиконанням рекомендованих нормативних вимог, а також поступового покращувати стан здоров’я шкіри. Руки, вимиті в системі CleanTech® за допомогою гігієнічного розчину для рук UltraPure, з кожним миттям відчуваються свіжішими та м’якшими, що заохочує повторне використання з приємними відчуттями на шкірі. Ці переваги мають вирішальне значення для забезпечення стабільного ефективного результату, заохочуючи частіше миття рук без негативних побічних ефектів, які часто спостерігаються при багаторазовому традиційному митті рук, наприклад, сухість шкіри або потріскані руки. Meritech провiв масштабні дослідження з ефективності в лабораторіях, сертифікованих Управлінням з контролю за якістю харчових продуктів та лікарських препаратів США (FDA) щоб довести, що системи миття рук CleanTech® послідовно видаляють понад 99,9% шкідливих патогенів під час кожного циклу миття. Ці дослідження проводились на обладнанні CleanTech® із використанням гігієнічних розчинів Meritech, отже видалення 99,9% патогенів може бути гарантоване лише при використанні гігієнічних розчинів Meritech відповідно до інструкцій з експлуатації. Використання інших хімічних розчинів негативно вплине на ефективність процесу миття рук, може пошкодити обладнання та анулює гарантію на обладнання.
Система CleanTech® оснащена двадцятьма форсунками, що обертаються, в кожному циліндрі, які розпилюють під невеликим тиском воду та гігієнічний розчин для рук UltraPure під час циклу миття, створюючи spa, з відчуттям масажу для рук. За відгуками тих, хто вперше спробував миття рук у CleanTech®, воно настільки дивовижне, – відчувається «як автомийка для рук!». Неймовірний досвід спонукає до частішого використання. На додаток до цього, гігієнічний розчин для рук UltraPure від Meritech містить пом’якшувальні речовини, завдяки яким після кожного миття на руках з’являється відчуття м’якості. Досконала програма контролю за дотриманням норм та використання автоматичного лічильника циклів миття рук, встановленого в кожній системі CleanTech®, дозволяють здійснювати і посилювати упереджуючий контроль за дотриманням норм у режимі реального часу. І останнє, але не менш важливе – миття рук в системах CleanTech®, займає лише 12 секунд, отже воно швидше і простіше, ніж миття рук вручну в традиційному умивальнику.
CleanTech® відзначається у трьох основних напрямках:

1. Стандартизація: Метод миття та доставки розчинів, що забезпечуються системою CleanTech®, є ефективним, точним та надзвичайно послідовним для користувачів.

2. Ефективність: Мeritech провiв масштабні дослідження ефективності в лабораторіях, сертифікованих Управлінням з контролю за якістю харчових продуктів та лікарських препаратів США (FDA), щоб довести, що системи миття рук CleanTech® послідовно видаляють понад 99,9% шкідливих патогенів під час кожного циклу миття. Ці дослідження проводились на обладнанні CleanTech® із застосуванням гігієнічних розчинів Meritech.

3. Відповідність: Відвідувачі та співробітники мотивовані частіше мити руки, оскільки миття рук з CleanTech® є надзвичайно легким і приємним! Крім цього, гігієнічний розчин для гігієни рук UltraPure компанії Meritech містить природні кондиціонери, завдяки яким після кожного миття на руках відчувається шовковиста м’якість. Кожна модель CleanTech® обладнана автоматичним лічильником циклів миття, що допомагає здійснювати контроль за дотриманням норм і ведення відповідної документації без зусиль.

Отримайте більше інформації

Заповніть форму нижче i наш менеджер з Вами зв’яжеться.