Які питання найчастіше задають про автоматизовані системи гігієни - Meritech

Дізнайтеся більше про автоматизовані станції миття рук та станції дезінфекції взуття Meritech. Є додаткові запитання? Будь ласка, звертайтесь до нашої команди з продажів обладнання Meritech, щоб дізнатись більше про застосування автоматичних систем миття рук та взуття у різних галузях.

Щодо миття рук

Безсумнівно, традиційне ретельне миття рук ефективно зменшує кількість бактерій на руках. Проте, немає гарантії, що такий спосіб миття рук є послідовним у кожної людини кожного дня, інакше він був би гарною альтернативою. Ручне миття рук за своєю суттю різне. Такі важливі аспекти ручного миття, як кількість мила, кількість води, охоплення рук (нігті, кінчики пальців, між пальцями, зап’ястя, тощо), а також тривалість миття кожного разу відрізняються. Завдяки автоматизації процесу ці аспекти ретельно контролюються, і кожна особа отримує якісне миття рук незалежно від людського фактору. Якщо раніше у вас не було жодних проблем, то ви не попали в статистику тих, у кого вони виникали. Система CleanTech® стандартизує кожне миття рук, гарантує чистоту рук і створює відчуття м’якості шкіри при кожному митті! Також, ця інноваційна технологія забезпечує стабільний підхід до гігієни рук, використовуючи на 75% менше води та утворюючи на 75% менше стоків, ніж традиційний умивальник. Компанія Meritech провела серію незалежних лабораторних досліджень, які клінічно довели, що автоматизовані системи миття рук CleanTech® видаляють понад 99,9% шкідливих патогенів з рук за кожен 12-секундний цикл миття, забезпечуючи результат, еквівалентний повному ручному миттю рук протягом 1 хвилини.
Резидентна флора – це організми, які завжди присутні на шкірі наших рук і живуть у шарах нашої шкіри. Резидентна флора відповідає за збереження нашої шкіри живою та здоровою. Насправді вона навіть корисна для здоров’я. Резидентна флора є організми природного походження, які не викликають хвороб. Транзиторні бактерії – це віруси і спори, які в екстремальних випадках викликають захворювання, хвороби та навіть смерть. Вони не є звичайною флорою рук – вони попадають на руки з якоїсь забрудненої поверхні (дверних ручок, внутрішніх органів, посуду, тощо). Потім руки служать переносником хвороб, способом перенесення цих патогенів і забруднення іншої поверхні або іншої людини. Системи CleanTech® ефективно видаляють понад 99,9% транзиторних патогенів з рук усього за 12 секунд.
Температура не впливає на ефективність миття рук. Максимальна температура води, яку можуть витримувати руки людини, досягає 41°С, при якій виживає переважна більшість патогенів. Температура води відіграє свою роль при дотриманні норм. Люди налаштовані мити руки ретельно і протягом рекомендованого часу, якщо температура води комфортна.

Ефективність систем CleanTech® не залежить від температури води, однак холодна вода може спричинити проблеми з дотриманням норм просто тому, що вона некомфортна. Використання системи CleanTech® приносить задоволенням і спонукає людей мити руки, якщо температура води є комфортною.

Якщо станція для миття рук встановлюється на віддаленні від джерела гарячої води, або якщо гарячий водопровід проходитиме через холодне приміщення, до системи можна підключити нагрівач. Деякі департаменти охорони здоров'я можуть також встановлювати вимоги щодо температури води для миття рук, про які Ви повинні знати. Ми можемо допомогти оптимізувати температурний режим Вашої автоматизованої станції миття рук CleanTech®, просто зв’яжіться з нами, якщо Вам потрібна підтримка.
Ключ до пропагування відповідної гігієнічної поведінки серед працівників полягає в тому, щоб демонструвати на власному прикладі і створювати таку культуру гігієни працівників, яка б поширювалася зверху вниз по всій організації. Управління поведінкою починається з моменту прийому на роботу та навчання співробітників і продовжується шляхом постійного навчання та щоденного підкріплення. Настійно рекомендується проводити моніторинг дотримання норм для перевірки ваших процесів та виявлення проблем до того, як вони перетворяться на зіпсований харчовий продукт або відкликаний товар. Ми можемо запропонувати навчальні програми повного циклу для будь-якої галузі, включаючи підходи до бесід про гігієну рук, способи заохочення миття рук та методи контролю за дотриманням гігієнічних норм з метою упереджуючого вирішення питань гігієни працівників.
Так! Носіння рукавичок не звільняє від необхідності мити руки. Гігієнічний захід для рук має проводитися до надягання рукавичок. Рукавички можуть мати невидимі дефекти або порватися під час використання, уможливлюючи контакт зі шкірою. Крім того, бактерії можуть швидко розмножуватися у вологому середовищі під рукавичками. Слід також зазначити, що так само, як і на вашу шкіру, на одягнуті рукавички можуть попадати мікроби, тому після надягання рукавичок важливо провести додатковий гігієнічний захід. Для вирішення цієї потреби ми пропонуємо безперервну покрокову станцію, яка автоматично дезінфікує руки в рукавичках та будь-який тип взуття.

Автоматичне миття рук настійно рекомендується в приміщеннях, де використовуються рукавички, зважаючи на високий ризик перехресного забруднення! Насамперед, використання рукавичок створює ідеальне тепле, вологе середовище, чудово придатне для розмноження колоній патогенів на руках. Більше того, дослідження показують, що рукавички не є таким надійним бар’єром, як на це можна сподівалися. Компанія BioScience Laboratories провела дослідження, під час яких були випробувані довільно відібрані зразки вінілових рукавичок для харчових продуктів, і 80% з них виявилися такими, що вже мали проколи або пориви. В ході дослідження, коли руки ретельно мили до одягання рукавичок, на поверхні рукавичок не спостерігалося значного збільшення кількості мікробів. Під час іншого дослідження, на руки перед одяганням рукавичок попередньо нанесли посів кишкової палички, значну кількість якої було виявлено на зовнішній поверхні рукавичок після їх використання. Це дослідження підтверджує тезу про те, що коли руки не помити ретельно перед одяганням рукавичок, існує ризик перехресного забруднення зовнішніх поверхонь патогенами, які знаходяться всередині рукавичок.

У тих компаніях, де використовуються рукавички, Центр контролю і профілактики захворювань США (CDC) рекомендує мити руки перед їх одяганням через стрімкий ріст кількості бактерій на руках в рукавичках, а також з огляду на ризик їх проколів або поривів під час носіння. Коли руки ретельно помиті перед одяганням рукавичок, ризик перехресного забруднення знижується, але ключовим є те, щоб ручне миття було ефективним. Лише автоматизовані системи миття рук CleanTech® можуть гарантувати ефективне миття рук кожного разу перед одяганням рукавичок.
Дезінфікуючі засоби для рук – це проста, швидка альтернатива, коли миття рук звичайним милом та водою, або за допомогою автоматизованої системи миття рук CleanTech® не є зручним чи можливим. Дезінфікуючі засоби для рук часто містять таку активну речовину, як етиловий спирт, і використовуються як антисептик. Хоча це зручно, дослідження показує, що спиртовий гель не є рівноцінною заміною миття рук, і CDC and FDA (Центр контролю і профілактики захворювань та Управління з контролю за якістю харчових продуктів та лікарських препаратів США) рекомендують застосовувати дезінфікуючі засоби для рук лише тоді, коли варіант ручного чи автоматичного миття рук недоступний. Миттєві дезінфікуючі засоби для рук не є прийнятним методом миття рук у будь-яких установах продуктів харчування (виробництво чи постачання продуктів харчування). Це пов’язано з тим, що люди рідко використовують необхідну кількість дезінфікуючого засобу для рук та дотримуються часу контакту з ним, що необхідно для того, щоб знищити той обсяг транзиторних патогенів, які знаходяться на руках. Більше того, дезінфікуючі засоби не корисні для шкіри. Насправді, багато дезінфікуючих засобів пошкоджують шкіру настільки, що це полегшує колонізацію багатьох патогенних мікроорганізмів у тріщинах висохлої та мертвої шкіри. Найголовніше, що дезінфікуючі засоби зі спиртовим гелем не ефективні для знищення та/або видалення багатьох патогенів, тому використання алкогольного гелю може насправді сприяти поширенню захворювання, створюючи помилкове відчуття безпеки, що призводить до менш частого та менш ефективного миття рук. Ідеальним прикладом ситуації, коли дезінфікуючі засоби для гелів є поганим рішенням, є контроль за норовірусом на круїзних суднах. CDC чітко заявив, що спиртовий гель не вбиває і не виводить норовірус, і перед круїзними компаніями поставили вимогу заохочувати гостей регулярніше мити руки, або встановити автоматичні станції для миття рук CleanTech®. При будь-якому застосуванні миттєвих дезінфікуючих засобів для рук люди помилково вважають, що вони очищують руки; тому зменшується кількість підходів до умивальника з милом і водою. Це помилкове почуття безпеки насправді збільшує рівень перехресного забруднення та зараження.
Системи CleanTech® мають чотири форсунки, розташовані в нижній частині кожного циліндра і спрямовані вверх, призначені для миття та дезінфекції під нігтями. Ми також рекомендуємо завжди підстригати нігті.
Паперові рушники – це найбільш гігієнічний засіб для сушіння рук. Дослідження показали, що використання високоякісних паперових рушників підвищує ефективність миття та покращує здоров’я шкіри. Проте, багато організацій застосовують сушарки для рук, щоб уникнути зайвих витрат паперових рушників. Якщо Ви розглядаєте можливість застосування сушарок для рук, ми випробували та визначили варіанти сушарок для рук, які представляють найнижчий ризик перехресного забруднення з найвищим рівнем ефективності за найкращою ціною, і будемо раді вказати Вам на правильний напрямок.

Щодо продукції Meritech

Гігієнічні розчини Meritech є унікальними розробками для використання в станціях для миття рук CleanTech® та станціях для дезінфекції взуття Meritech, які дозволяють підтримувати необхідну хімічну концентрацію (част./млн), необхідну для ефективного видалення патогенів з перевиконанням рекомендованих нормативних вимог, а також поступового покращувати стан здоров’я шкіри. Руки, вимиті в системі CleanTech® за допомогою гігієнічного розчину для рук UltraPure, з кожним миттям відчуваються свіжішими та м’якшими, що заохочує повторне використання з приємними відчуттями на шкірі. Ці переваги мають вирішальне значення для забезпечення стабільного ефективного результату, заохочуючи частіше миття рук без негативних побічних ефектів, які часто спостерігаються при багаторазовому традиційному митті рук, наприклад, сухість шкіри або потріскані руки. Meritech провiв масштабні дослідження з ефективності в лабораторіях, сертифікованих Управлінням з контролю за якістю харчових продуктів та лікарських препаратів США (FDA) щоб довести, що системи миття рук CleanTech® послідовно видаляють понад 99,9% шкідливих патогенів під час кожного циклу миття. Ці дослідження проводились на обладнанні CleanTech® із використанням гігієнічних розчинів Meritech, отже видалення 99,9% патогенів може бути гарантоване лише при використанні гігієнічних розчинів Meritech відповідно до інструкцій з експлуатації. Використання інших хімічних розчинів негативно вплине на ефективність процесу миття рук, може пошкодити обладнання та анулює гарантію на обладнання.
Застосування тієї чи іншої моделі продукту залежить від галузі, гігієнічних потреб, кількості працівників, нормативної бази та бізнес-процесів. У Meritech є широкий вибір засобів для миття рук та дезінфекції взуття, розроблених для різних видів бізнесу та цільового застосування. Всього за кілька хвилин наша команда фахівців з гігієни праці може проконсультувати Вас щодо відповідної системи, що підходить для Вашого бізнесу. Зателефонуйте нам за номером (067) 520 38 18, щоб почати вже зараз.
Так! Наша команда щодня проводить виїзні демонстрації продуктів, дні навчання з техніки безпеки; Ви також можете записатися на випробування наших систем, подавши відповідну заявку. Для отримання додаткової інформації, зателефонуйте нам за номером (067) 520 38 18.
Це в планах на майбутнє - так що не зважайте на нас!
Для отримання детальної інформації зверніться, будь ласка, до технічних умов кожної моделі. Всі автоматизовані системи миття рук CleanTech® потребують доступу до мережі живлення 220 В і таких же водопровідних і каналізаційних мереж, як і стандартний умивальник: гаряче та холодне водопостачання і водовідведення. Оскільки системи Meritech не нагрівають воду, на об’єкті має бути доступ до гарячої води, щоб система автоматично змішувала гарячу та холодну воду для забезпечення комфортної температури 41°C. Якщо є проблеми з доступом до гарячої води, її може вирішити нагрівач. Наша команда експертів з гігієни може допомогти вам у розробці ідеального проєкту для монтажу обладнання.
Станції для миття рук CleanTech® повинні розташовуватися в критичних точках входу до місць скупчення людей, де ризик поширення патогенів вищий, наприклад, на об’єктах громадського харчування або круїзних лініях, або в зонах, де контроль за забрудненням є критичним для забезпечення здоров'я та безпеки інших, таких як вхід до відділень інтенсивної терапії новонароджених, або вхід до зон пакування харчових продуктів на підприємствах із переробки продуктів харчування. Стандартна конфігурація систем CleanTech® дозволяє розміщувати їх у будь-якому місці, де потенційно можна встановити звичайний умивальник – там, де є доступ до водопроводу і каналізації. Наша команда експертів з гігієни може допомогти вам у визначенні найкращого місця розташування автоматизованих станцій миття рук CleanTech® на вашому об’єкті, і може навіть проконсультувати щодо проектування та планування у нових виробничих приміщеннях та зонах.
У нас є досвідчена команда кваліфікованих фахівців з технічної підтримки, які надають виїзні послуги з чистки, калібрування та ремонту на об’єкті. Виклик фахівця для сервісного обслуговування можна замовити за потребою, або укласти відповідний Договір про сервісне обслуговування. Зв’яжіться з нами щодо виклику фахівця з обслуговування та технічної допомоги за номером (067) 520 38 18.

Про Meritech

Компанія Meritech є лідером в галузі автоматизованих гігієнічних технологій і сприяє у досягненні організаціями гігієнічної досконалості, щоб разом рятувати життя та запобігати поширенню інфекцій. Головний офіс розташований у підніжжі Скелястих гір в м. Голден, штат Колорадо. Meritech вже протягом майже 30 років розробляє інноваційні технології автоматизації в США. Компанія Meritech дотримується цінностей підзвітності, зростання, доброчесності, позитивного настрою, а кожен співробітник керується почуттям доброзичливості у стосунках з колегами та громадськістю.
Рятувати життя та запобігати поширенню хвороб за допомогою ефективної гігієни.
Meritech – це єдиний у світі виробник повністю автоматизованих систем для безконтактного миття рук: Автоматизованих систем миття рук CleanTech® .
Iнноваційна технологія повністю захищена значною кількістю патентів, і може бути придбана безпосередньо у компанії Meritech або у наших уповноважених партнерів-дистриб'юторів. Єдина конкуренція, з якою ми стикаємося, – це старомодний ручний умивальник, а також ризик перехресного забруднення та відповідний людський фактор.

Meritech прагне запобігти поширенню інфекції, долаючи людський фактор і ризики, властиві ручному миттю рук, використовуючи єдиний у світі технологічний, клінічно підтверджений та повністю автоматизований підхід до гігієни рук.
Ви можете зателефонувати нам за номером +38-067-520-38-18, або надіслати електронне повідомлення на адресу: info@chu.com.ua

Щодо систем для миття рук CleanTech®

CleanTech® відзначається у трьох основних напрямках:

1. Стандартизація: Метод миття та доставки розчинів, що забезпечуються системою CleanTech®, є ефективним, точним та надзвичайно послідовним для користувачів.

2. Ефективність: Мeritech провiв масштабні дослідження ефективності в лабораторіях, сертифікованих Управлінням з контролю за якістю харчових продуктів та лікарських препаратів США (FDA), щоб довести, що системи миття рук CleanTech® послідовно видаляють понад 99,9% шкідливих патогенів під час кожного циклу миття. Ці дослідження проводились на обладнанні CleanTech® із застосуванням гігієнічних розчинів Meritech.

3. Відповідність: Відвідувачі та співробітники мотивовані частіше мити руки, оскільки миття рук з CleanTech® є надзвичайно легким і приємним! Крім цього, гігієнічний розчин для гігієни рук UltraPure компанії Meritech містить природні кондиціонери, завдяки яким після кожного миття на руках відчувається шовковиста м’якість. Кожна модель CleanTech® обладнана автоматичним лічильником циклів миття, що допомагає здійснювати контроль за дотриманням норм і ведення відповідної документації без зусиль.
Система CleanTech® оснащена двадцятьма форсунками, що обертаються, в кожному циліндрі, які розпилюють під невеликим тиском воду та гігієнічний розчин для рук UltraPure під час циклу миття, створюючи spa, з відчуттям масажу для рук. За відгуками тих, хто вперше спробував миття рук у CleanTech®, воно настільки дивовижне, – відчувається «як автомийка для рук!». Неймовірний досвід спонукає до частішого використання. На додаток до цього, гігієнічний розчин для рук UltraPure від Meritech містить пом’якшувальні речовини, завдяки яким після кожного миття на руках з’являється відчуття м’якості. Досконала програма контролю за дотриманням норм та використання автоматичного лічильника циклів миття рук, встановленого в кожній системі CleanTech®, дозволяють здійснювати і посилювати упереджуючий контроль за дотриманням норм у режимі реального часу. І останнє, але не менш важливе – миття рук в системах CleanTech®, займає лише 12 секунд, отже воно швидше і простіше, ніж миття рук вручну в традиційному умивальнику.
Мeritech провiв масштабні дослідження з ефективності в лабораторіях, сертифікованих Управлінням з контролю за якістю харчових продуктів та лікарських препаратів США (FDA) щоб довести, що системи миття рук CleanTech® послідовно видаляють понад 99,9% шкідливих патогенів під час кожного циклу миття. Хоча тривалість циклу миття можна регулювати, ефективність CleanTech® може бути гарантована лише при тривалості циклу від 12 секунд або більше.
Опція безконтактного крана-змішувача на CleanTech® 400 призначена для виконання двох вимог:
1. У випадках, коли руки сильно забруднені, кран можна використовувати для попереднього ополіскування. У деяких закладах охорони здоров’я до початку кожної зміни може знадобитися хірургічне обмивання до ліктів.
2. Хоча Управління з контролю за якістю харчових продуктів та лікарських препаратів США (FDA) прийняло системи CleanTech® і рекомендує їх у Кодексі продуктів харчування, у закладах громадського харчування, якщо працівники мають справу з великою забрудненістю, доступ до змішувача може вимагати Ваш санітарно-епідеміологічний орган (якщо поруч відсутній умивальник для рук). Вам слід проконсультуватися щодо цієї вимоги з місцевим санітарно-епідеміологічним органом; або наш представник може допомогти Вам у спілкуванні з цим органом щодо нормативних вимог.
Обладнання CleanTech® потребує такого самого підключення, як для пральної машини: шланги для гарячої та холодної води на 3/4-дюйма; для водовідведення – на 1-1/2 дюйма, а також електропостачання потужністю 110–230 В змінного струму. Водовідведення, за бажанням, може бути влаштованим безпосередньо на підлогу. Системи CleanTech® можуть бути обладнані дренажним насосом для водовідводу у віддалене місце. Трубопроводи гарячої та холодної питної води мають бути, як мінімум, діаметром 3/8 дюйма та пропускною здатністю 19 л /хв при тискові 40 фунтів на кв. дюйм. Такі трубопроводи є загальновживаними і недорогими в установці. Будь ласка, зв'яжіться з нами за номером: (067) 520 38 18, і наш експерт з гігієни із задоволенням Вам допоможе.
GlowGerm – це продукт на основі оливи, призначений для використання як навчальний засіб. Помилково вважається, що GlowGerm представляє собою бактерії або біологічну небезпеку. Насправді це не так. Це – навчальний засіб, призначений для використання «поверхневим показником»; тобто щоб позначити ділянки «де пропущено». GlowGerm та інші важкі оливи не так легко зняти з рук без застосування поверхнево активної речовини. Точніше випробування життєздатних бактерій проводяться за допомогою «методу рукавичкового соку», аніж просто висвітлення залишкового продукту на масляній основі чорним світлом. Компанія Meritech також застосовує випробування «АТР», яке вимірює загальний вміст білків на шкірі як добрий показник виведення транзиторних патогенів. Ми із задоволенням поділимося з Вами іменами компаній, які надають обладнання для випробування «АТР», щоб Ви могли провести власні випробування. Ви можете зв’язатися з нашою командою експертів з гігієни за телефоном (067) 520 38 18.
Порівнюючи ручне і автоматичне миття рук, найбільша різниця полягає в поведінці людини: кожного разу, коли хтось миє руки, він робить це інакше. Більшість людей насправді не труть руки одна об одну і не наносять мило ефективно на всі частини рук. Деякі люди використовують занадто багато мила, інші – недостатньо. У багатьох умивальниках на ринку надто слабий потік води, щоб ефективно змити патогени зі шкіри.

Автоматизація усуває проблеми людського фактору і дозволяє як науці, так і техніці взяти на себе відповідальність. Однакова кількість води, розчину для рук та часу кожного разу. Система має 40 форсунок (по 20 на кожну руку), які розміщені таким чином, щоб покрити 100% поверхні руки. На рівні зап'ястя встановлено 8 форсунок, які спрямовують всю воду вниз і блокують її виплескування. Наступна група форсунок влаштована по спіралі з нахилом, направляючи потік вниз. Останні 4 насадки спрямовані на кінчики пальців. Циліндр обертається навколо вашої руки 23 рази за 12 секунд, забезпечуючи проникнення у всі тріщини та заглиблення шкіри як мильного розчину (протягом 6 секунд), так і ополіскувача (питної води) (протягом 6 секунд) з розпилюючих форсунок, видаляючи всіх патогенів з руки як торнадо. Струмені з форсунок миють руки так само, як розпилювач автомийки відмиває Ваше авто. Таке розташування розпилюючих форсунок у поєднанні з хімічним складом розчину для рук спеціально розроблені для роботи з відповідним об’ємом води. Кожна подія миття рук ідентична, таким чином усуваючи людський фактор. 100% води, яка використовується в автоматизованій системі миття рук Meritech, використовується для миття рук, без зайвих витрат.

Навіть за менших витрат часу, все було зроблено для того, щоб у поєднанні інженерії, техніки, науки та хімії створити найкраще та найшвидше миття рук. Познайомтеся з цими клінічними дослідженнями, що демонструють ефективність CleanTech®.
За кожен цикл миття рук використовується 2,2 л води, що на 75% менше, ніж при традиційному митті рук. Важливо зазначити, що під час миття рук вручну близько 60% використаної води навіть не попадає на руки. В системі CleanTech® 100% використаної води попадає на Ваші руки, сприяючи видаленню патогенів.

Бажаєте дізнатись більше?