Автоматизована гігієна для догляду за дітьми & закладiв освіти

Перегляньте відео, щоб ознайомитися, як Meritech забезпечує охорону здоров'я та безпеку

Потужність CleanTech®

Освіта вимагає взаємодії, і тому якісні заходи з гігієни рук є необхідністю. З кожним кроком у процесі традiцiйного миття рук, змінюючись від людини до людини та від інстанції до інстанції, майже неможливо забезпечити чисті руки. Повністю автоматизовані станції для миття рук CleanTech® створені для того, щоб змінити це, щоб Ви могли бути впевнені, що Ваші учнi, студенти та вчителi правильно миють руки. Використовувати CleanTech® легко, весело, та з чудовим відчуттям, що відіграє вирішальну роль у забезпеченні довгострокового здоров’я та безпеки.

Швидко, легко та ефективно

Станції CleanTech® прості у використанні для людей різного віку, мов та рівня кваліфікації. Видаляє понад 99,9% шкідливих мікробів лише за 12 секунд, забезпечуючи ідеальне миття рук для всіх!

Люблять діти та батьки

Забезпечте батькам спокій, знаючи, що їхні діти та однолітки в безпеці та чистоті. Крім того, використання CleanTech® - це цікавий спосіб миття, значно збільшуючи кількість подій ручного миття.

Прихильність до гігієни

Інвестуючи в технології гігієни рук, Ви твердо заявляєте про свою відданість здоров’ю та безпеці. Покажіть, що Ви є лідером у створенні більш гігієнічного майбутнього за допомогою CleanTech®.

Скоротіть дні хворих

За допомогою стандартизованого та затвердженого методу миття рук Ви значно зменшуєте можливість поширення інфекції. Забезпечивши ідеальне миття рук, Ви зможете зберегти своїх дітей здоровими та в безпецi у класі.

Унікальні гігієнічні рішення

Meritech спеціально розробив асортимент рiзних гігієнічних рішень для роботи з CleanTech® для видалення понад 99,9% шкідливих мікробів, одночасно сприяючи зміцненню здоров’я шкіри. Після кожного миття Ваші руки залишатимуться чистими та зволоженими.

Cтійкий та екологічно чистий

Повністю автоматизовані станції для миття рук CleanTech® використовують на 75% менше води і утворюють на 75% менше відходів, ніж ручні методи рук. CleanTech® використовує ідеальну кількість води та розчину, 100% якого потрапляють на Ваші руки.

Бажаєте дізнатись більше?

Догляд за дітьми

CleanTech® ідеально підходить для підтримки чистоти маленьких рук, і діти люблять ним користуватися. Автоматизуйте гігієну, щоб захистити своїх учнів та надати батькам спокою.

Шкiльнi заклади

Гігієна рук має вирішальне значення для зменшення днів хвороб у школах. Забезпечте ідеальне миття рук для захисту вчителів та утримання учнів у класі.

Вища освіта

Коледжі та університети мають унікальну гігієнічну боротьбу зі студентами, які переживають сильний стрес, мають менше сну та багато з них живуть у гуртожитках. Допоможіть запобігти спалаху, впроваджуючи простий у використанні, стандартизований процес миття рук.

Їдальні та буфети

Хвороба через їжу – одна з найбільших проблем, з якою сьогодні стикаються навчальнi заклади. Щоб запобігти спалаху, переконайтеся, що Ваша кухня та обслуговуючий персонал мають чисті руки за допомогою CleanTech®.

На CleanTech® покладаються лідери галузі для підвищення безпеки і здоров'я

Подолайте мінливість людської поведінки та забезпечіть ефективну гігієну працівників, пацієнтів та відвідувачів, забезпечуючи стандартизоване, клінічно підтверджене та документально підтверджене миття рук за допомогою CleanTech.

Відповіді на запитання

Система CleanTech® оснащена двадцятьма форсунками, що обертаються, в кожному циліндрі, які розпилюють під невеликим тиском воду та гігієнічний розчин для рук UltraPure під час циклу миття, створюючи spa, з відчуттям масажу для рук. За відгуками тих, хто вперше спробував миття рук у CleanTech®, воно настільки дивовижне, – відчувається «як автомийка для рук!». Неймовірний досвід спонукає до частішого використання. На додаток до цього, гігієнічний розчин для рук UltraPure від Meritech містить пом’якшувальні речовини, завдяки яким після кожного миття на руках з’являється відчуття м’якості. Досконала програма контролю за дотриманням норм та використання автоматичного лічильника циклів миття рук, встановленого в кожній системі CleanTech®, дозволяють здійснювати і посилювати упереджуючий контроль за дотриманням норм у режимі реального часу. І останнє, але не менш важливе – миття рук в системах CleanTech®, займає лише 12 секунд, отже воно швидше і простіше, ніж миття рук вручну в традиційному умивальнику.
Так! Носіння рукавичок не звільняє від необхідності мити руки. Гігієнічний захід для рук має проводитися до надягання рукавичок. Рукавички можуть мати невидимі дефекти або порватися під час використання, уможливлюючи контакт зі шкірою. Крім того, бактерії можуть швидко розмножуватися у вологому середовищі під рукавичками. Слід також зазначити, що так само, як і на вашу шкіру, на одягнуті рукавички можуть попадати мікроби, тому після надягання рукавичок важливо провести додатковий гігієнічний захід. Для вирішення цієї потреби ми пропонуємо безперервну покрокову станцію, яка автоматично дезінфікує руки в рукавичках та будь-який тип взуття.

Автоматичне миття рук настійно рекомендується в приміщеннях, де використовуються рукавички, зважаючи на високий ризик перехресного забруднення! Насамперед, використання рукавичок створює ідеальне тепле, вологе середовище, чудово придатне для розмноження колоній патогенів на руках. Більше того, дослідження показують, що рукавички не є таким надійним бар’єром, як на це можна сподівалися. Компанія BioScience Laboratories провела дослідження, під час яких були випробувані довільно відібрані зразки вінілових рукавичок для харчових продуктів, і 80% з них виявилися такими, що вже мали проколи або пориви. В ході дослідження, коли руки ретельно мили до одягання рукавичок, на поверхні рукавичок не спостерігалося значного збільшення кількості мікробів. Під час іншого дослідження, на руки перед одяганням рукавичок попередньо нанесли посів кишкової палички, значну кількість якої було виявлено на зовнішній поверхні рукавичок після їх використання. Це дослідження підтверджує тезу про те, що коли руки не помити ретельно перед одяганням рукавичок, існує ризик перехресного забруднення зовнішніх поверхонь патогенами, які знаходяться всередині рукавичок.

У тих компаніях, де використовуються рукавички, Центр контролю і профілактики захворювань США (CDC) рекомендує мити руки перед їх одяганням через стрімкий ріст кількості бактерій на руках в рукавичках, а також з огляду на ризик їх проколів або поривів під час носіння. Коли руки ретельно помиті перед одяганням рукавичок, ризик перехресного забруднення знижується, але ключовим є те, щоб ручне миття було ефективним. Лише автоматизовані системи миття рук CleanTech® можуть гарантувати ефективне миття рук кожного разу перед одяганням рукавичок.
Дезінфікуючі засоби для рук – це проста, швидка альтернатива, коли миття рук звичайним милом та водою, або за допомогою автоматизованої системи миття рук CleanTech® не є зручним чи можливим. Дезінфікуючі засоби для рук часто містять таку активну речовину, як етиловий спирт, і використовуються як антисептик. Хоча це зручно, дослідження показує, що спиртовий гель не є рівноцінною заміною миття рук, і CDC and FDA (Центр контролю і профілактики захворювань та Управління з контролю за якістю харчових продуктів та лікарських препаратів США) рекомендують застосовувати дезінфікуючі засоби для рук лише тоді, коли варіант ручного чи автоматичного миття рук недоступний. Миттєві дезінфікуючі засоби для рук не є прийнятним методом миття рук у будь-яких установах продуктів харчування (виробництво чи постачання продуктів харчування). Це пов’язано з тим, що люди рідко використовують необхідну кількість дезінфікуючого засобу для рук та дотримуються часу контакту з ним, що необхідно для того, щоб знищити той обсяг транзиторних патогенів, які знаходяться на руках. Більше того, дезінфікуючі засоби не корисні для шкіри. Насправді, багато дезінфікуючих засобів пошкоджують шкіру настільки, що це полегшує колонізацію багатьох патогенних мікроорганізмів у тріщинах висохлої та мертвої шкіри. Найголовніше, що дезінфікуючі засоби зі спиртовим гелем не ефективні для знищення та/або видалення багатьох патогенів, тому використання алкогольного гелю може насправді сприяти поширенню захворювання, створюючи помилкове відчуття безпеки, що призводить до менш частого та менш ефективного миття рук. Ідеальним прикладом ситуації, коли дезінфікуючі засоби для гелів є поганим рішенням, є контроль за норовірусом на круїзних суднах. CDC чітко заявив, що спиртовий гель не вбиває і не виводить норовірус, і перед круїзними компаніями поставили вимогу заохочувати гостей регулярніше мити руки, або встановити автоматичні станції для миття рук CleanTech®. При будь-якому застосуванні миттєвих дезінфікуючих засобів для рук люди помилково вважають, що вони очищують руки; тому зменшується кількість підходів до умивальника з милом і водою. Це помилкове почуття безпеки насправді збільшує рівень перехресного забруднення та зараження.
Станції для миття рук CleanTech® повинні розташовуватися в критичних точках входу до місць скупчення людей, де ризик поширення патогенів вищий, наприклад, на об’єктах громадського харчування або круїзних лініях, або в зонах, де контроль за забрудненням є критичним для забезпечення здоров'я та безпеки інших, таких як вхід до відділень інтенсивної терапії новонароджених, або вхід до зон пакування харчових продуктів на підприємствах із переробки продуктів харчування. Стандартна конфігурація систем CleanTech® дозволяє розміщувати їх у будь-якому місці, де потенційно можна встановити звичайний умивальник – там, де є доступ до водопроводу і каналізації. Наша команда експертів з гігієни може допомогти вам у визначенні найкращого місця розташування автоматизованих станцій миття рук CleanTech® на вашому об’єкті, і може навіть проконсультувати щодо проектування та планування у нових виробничих приміщеннях та зонах.
CleanTech® відзначається у трьох основних напрямках:

1. Стандартизація: Метод миття та доставки розчинів, що забезпечуються системою CleanTech®, є ефективним, точним та надзвичайно послідовним для користувачів.

2. Ефективність: Мeritech провiв масштабні дослідження ефективності в лабораторіях, сертифікованих Управлінням з контролю за якістю харчових продуктів та лікарських препаратів США (FDA), щоб довести, що системи миття рук CleanTech® послідовно видаляють понад 99,9% шкідливих патогенів під час кожного циклу миття. Ці дослідження проводились на обладнанні CleanTech® із застосуванням гігієнічних розчинів Meritech.

3. Відповідність: Відвідувачі та співробітники мотивовані частіше мити руки, оскільки миття рук з CleanTech® є надзвичайно легким і приємним! Крім цього, гігієнічний розчин для гігієни рук UltraPure компанії Meritech містить природні кондиціонери, завдяки яким після кожного миття на руках відчувається шовковиста м’якість. Кожна модель CleanTech® обладнана автоматичним лічильником циклів миття, що допомагає здійснювати контроль за дотриманням норм і ведення відповідної документації без зусиль.
Порівнюючи ручне і автоматичне миття рук, найбільша різниця полягає в поведінці людини: кожного разу, коли хтось миє руки, він робить це інакше. Більшість людей насправді не труть руки одна об одну і не наносять мило ефективно на всі частини рук. Деякі люди використовують занадто багато мила, інші – недостатньо. У багатьох умивальниках на ринку надто слабий потік води, щоб ефективно змити патогени зі шкіри.

Автоматизація усуває проблеми людського фактору і дозволяє як науці, так і техніці взяти на себе відповідальність. Однакова кількість води, розчину для рук та часу кожного разу. Система має 40 форсунок (по 20 на кожну руку), які розміщені таким чином, щоб покрити 100% поверхні руки. На рівні зап'ястя встановлено 8 форсунок, які спрямовують всю воду вниз і блокують її виплескування. Наступна група форсунок влаштована по спіралі з нахилом, направляючи потік вниз. Останні 4 насадки спрямовані на кінчики пальців. Циліндр обертається навколо вашої руки 23 рази за 12 секунд, забезпечуючи проникнення у всі тріщини та заглиблення шкіри як мильного розчину (протягом 6 секунд), так і ополіскувача (питної води) (протягом 6 секунд) з розпилюючих форсунок, видаляючи всіх патогенів з руки як торнадо. Струмені з форсунок миють руки так само, як розпилювач автомийки відмиває Ваше авто. Таке розташування розпилюючих форсунок у поєднанні з хімічним складом розчину для рук спеціально розроблені для роботи з відповідним об’ємом води. Кожна подія миття рук ідентична, таким чином усуваючи людський фактор. 100% води, яка використовується в автоматизованій системі миття рук Meritech, використовується для миття рук, без зайвих витрат.

Навіть за менших витрат часу, все було зроблено для того, щоб у поєднанні інженерії, техніки, науки та хімії створити найкраще та найшвидше миття рук. Познайомтеся з цими клінічними дослідженнями, що демонструють ефективність CleanTech®.

Отримайте більше інформації

Заповніть форму нижче, і наш менеджер зв’яжеться з Вами.