Автоматизована гігієна для охорони здоров’я та медицини

Перегляньте відео, щоб ознайомитися, як CleanTech® запобігає поширенню інфекцій

Збільшити відповідність

Між високим рівнем захворюваності на внутрішньолікарнянi інфекції (ВЛІ) у поєднанні з шокуючо низьким дотриманням гігієни рук у закладах охорони здоров’я сьогодні (останні дослідження показують, що медичні працівники дотримуються вказівок лише у 40% випадків!) – очевидно, що потрібно більше ефективні рішення гігієни рук в охороні здоров’я.

Meritech виключає ризик розповсюдження інфекції з рук за допомогою повністю автоматизованої, перевіреної та стандартизованої технології гігієни працівників:

Клінічно підтверджено

Meritech провiв великі дослідження ефективності в сертифікованих FDA лабораторіях, щоб довести, що системи миття рук CleanTech® послідовно видаляють понад 99,9% шкідливих патогенів під час кожного циклу миття. Ці дослідження проводились на обладнанні CleanTech® із застосуванням гігієнічних розчинiв Meritech. Ці незалежні лабораторії спеціалізувались на актуальних антимікробних препаратах та науці про руки та використовували тестування гігієни рук ASTM для тестування систем CleanTech®.

Тестування на гігієну рук ASTM є лише стандартним у Сполучених Штатах для перевірки ефективності гігієни рук, і цей стандарт використовує «Методологію випробування соку з рукавичок», яка проводиться в контрольованому середовищі, що мінімізує змінні, що впливають на тестування гігієни шкіри.

В ході цих досліджень було підтверджено, що автоматизовані гігієнічні системи Meritech CleanTech® видаляють понад 99,9% патогенних мікроорганізмів з рук протягом кожного 12-секундного циклу.

Постійно ефективний

Миття рук – це найпотужніший захист від передачі патогенів, але люди схильні до помилок, залишаючи місце для забруднення у вашому закладі. CleanTech® забезпечує ручне миття, яке щоразу перевищує вимоги FSMA, FDA та USDA за 12 секунд. Автоматизуючи процес, ви усуваєте мінливість людської поведінки, у свою чергу зменшуючи свій ризик та підвищуючи дотримання працівниками.

Meritech – це більше, ніж виробник обладнання – i є стратегічним партнером у досконалості гігієни. Мета Meritech – зробити ефективне миття рук простим, ефективним та стійким для навколишнього середовища, забезпечуючи при цьому спрощені відомості в реальному часі систем CleanTech®, які допоможуть Вам активно вирішувати проблеми дотримання гігієни.

Бажаєте дізнатись більше?

Лікарні

Запобігайте внутрішньолікарняних інфекцій (ВЛІ), заощаджуйте час своїх працівників та сприяйте зміцненню здорової шкіри за допомогою CleanTech®. Крім того, захистіть своїх пацієнтів від сторонніх патогенів, забезпечивши ідеальне миття рук для всіх відвідувачів.

Докторські кабінети та поліклініки

Ідеально підходить для зони очікування, CleanTech® може зменшити ризик перехресного забруднення, видаляючи мікроби, коли люди потрапляють у Ваш офіс чи поліклініку. Крім того, нехай пацієнти почуваються в безпеці, знаючи, що Ви берете на себе їхнє здоров’я та безпеку.

Геріатричнi пансіонати

Оскільки багато відвідувачів та персоналу переходять із кімнати в кімнату, часто виходячи ззовні приміщення, дуже важливо мати швидкий, ефективний метод гігієни рук. Крім того, населення цих закладів має більший ризик інфікування, тому для забезпечення здоров’я та безпеки необхідний найвищий рівень гігієни.

На CleanTech® покладаються лідери галузі для покращення стану охорони праці

Подолайте мінливість людської поведінки та забезпечіть ефективну гігієну працівників, пацієнтів та відвідувачів, забезпечуючи стандартизоване, клінічно підтверджене та документально підтверджене миття рук за допомогою CleanTech.

Відповіді на запитання

Безсумнівно, традиційне ретельне миття рук ефективно зменшує кількість бактерій на руках. Проте, немає гарантії, що такий спосіб миття рук є послідовним у кожної людини кожного дня, інакше він був би гарною альтернативою. Ручне миття рук за своєю суттю різне. Такі важливі аспекти ручного миття, як кількість мила, кількість води, охоплення рук (нігті, кінчики пальців, між пальцями, зап’ястя, тощо), а також тривалість миття кожного разу відрізняються. Завдяки автоматизації процесу ці аспекти ретельно контролюються, і кожна особа отримує якісне миття рук незалежно від людського фактору. Якщо раніше у вас не було жодних проблем, то ви не попали в статистику тих, у кого вони виникали. Система CleanTech® стандартизує кожне миття рук, гарантує чистоту рук і створює відчуття м’якості шкіри при кожному митті! Також, ця інноваційна технологія забезпечує стабільний підхід до гігієни рук, використовуючи на 75% менше води та утворюючи на 75% менше стоків, ніж традиційний умивальник. Компанія Meritech провела серію незалежних лабораторних досліджень, які клінічно довели, що автоматизовані системи миття рук CleanTech® видаляють понад 99,9% шкідливих патогенів з рук за кожен 12-секундний цикл миття, забезпечуючи результат, еквівалентний повному ручному миттю рук протягом 1 хвилини.
Так! Носіння рукавичок не звільняє від необхідності мити руки. Гігієнічний захід для рук має проводитися до надягання рукавичок. Рукавички можуть мати невидимі дефекти або порватися під час використання, уможливлюючи контакт зі шкірою. Крім того, бактерії можуть швидко розмножуватися у вологому середовищі під рукавичками. Слід також зазначити, що так само, як і на вашу шкіру, на одягнуті рукавички можуть попадати мікроби, тому після надягання рукавичок важливо провести додатковий гігієнічний захід. Для вирішення цієї потреби ми пропонуємо безперервну покрокову станцію, яка автоматично дезінфікує руки в рукавичках та будь-який тип взуття.

Автоматичне миття рук настійно рекомендується в приміщеннях, де використовуються рукавички, зважаючи на високий ризик перехресного забруднення! Насамперед, використання рукавичок створює ідеальне тепле, вологе середовище, чудово придатне для розмноження колоній патогенів на руках. Більше того, дослідження показують, що рукавички не є таким надійним бар’єром, як на це можна сподівалися. Компанія BioScience Laboratories провела дослідження, під час яких були випробувані довільно відібрані зразки вінілових рукавичок для харчових продуктів, і 80% з них виявилися такими, що вже мали проколи або пориви. В ході дослідження, коли руки ретельно мили до одягання рукавичок, на поверхні рукавичок не спостерігалося значного збільшення кількості мікробів. Під час іншого дослідження, на руки перед одяганням рукавичок попередньо нанесли посів кишкової палички, значну кількість якої було виявлено на зовнішній поверхні рукавичок після їх використання. Це дослідження підтверджує тезу про те, що коли руки не помити ретельно перед одяганням рукавичок, існує ризик перехресного забруднення зовнішніх поверхонь патогенами, які знаходяться всередині рукавичок.

У тих компаніях, де використовуються рукавички, Центр контролю і профілактики захворювань США (CDC) рекомендує мити руки перед їх одяганням через стрімкий ріст кількості бактерій на руках в рукавичках, а також з огляду на ризик їх проколів або поривів під час носіння. Коли руки ретельно помиті перед одяганням рукавичок, ризик перехресного забруднення знижується, але ключовим є те, щоб ручне миття було ефективним. Лише автоматизовані системи миття рук CleanTech® можуть гарантувати ефективне миття рук кожного разу перед одяганням рукавичок.
Дезінфікуючі засоби для рук – це проста, швидка альтернатива, коли миття рук звичайним милом та водою, або за допомогою автоматизованої системи миття рук CleanTech® не є зручним чи можливим. Дезінфікуючі засоби для рук часто містять таку активну речовину, як етиловий спирт, і використовуються як антисептик. Хоча це зручно, дослідження показує, що спиртовий гель не є рівноцінною заміною миття рук, і CDC and FDA (Центр контролю і профілактики захворювань та Управління з контролю за якістю харчових продуктів та лікарських препаратів США) рекомендують застосовувати дезінфікуючі засоби для рук лише тоді, коли варіант ручного чи автоматичного миття рук недоступний. Миттєві дезінфікуючі засоби для рук не є прийнятним методом миття рук у будь-яких установах продуктів харчування (виробництво чи постачання продуктів харчування). Це пов’язано з тим, що люди рідко використовують необхідну кількість дезінфікуючого засобу для рук та дотримуються часу контакту з ним, що необхідно для того, щоб знищити той обсяг транзиторних патогенів, які знаходяться на руках. Більше того, дезінфікуючі засоби не корисні для шкіри. Насправді, багато дезінфікуючих засобів пошкоджують шкіру настільки, що це полегшує колонізацію багатьох патогенних мікроорганізмів у тріщинах висохлої та мертвої шкіри. Найголовніше, що дезінфікуючі засоби зі спиртовим гелем не ефективні для знищення та/або видалення багатьох патогенів, тому використання алкогольного гелю може насправді сприяти поширенню захворювання, створюючи помилкове відчуття безпеки, що призводить до менш частого та менш ефективного миття рук. Ідеальним прикладом ситуації, коли дезінфікуючі засоби для гелів є поганим рішенням, є контроль за норовірусом на круїзних суднах. CDC чітко заявив, що спиртовий гель не вбиває і не виводить норовірус, і перед круїзними компаніями поставили вимогу заохочувати гостей регулярніше мити руки, або встановити автоматичні станції для миття рук CleanTech®. При будь-якому застосуванні миттєвих дезінфікуючих засобів для рук люди помилково вважають, що вони очищують руки; тому зменшується кількість підходів до умивальника з милом і водою. Це помилкове почуття безпеки насправді збільшує рівень перехресного забруднення та зараження.
Для отримання детальної інформації зверніться, будь ласка, до технічних умов кожної моделі. Всі автоматизовані системи миття рук CleanTech® потребують доступу до мережі живлення 220 В і таких же водопровідних і каналізаційних мереж, як і стандартний умивальник: гаряче та холодне водопостачання і водовідведення. Оскільки системи Meritech не нагрівають воду, на об’єкті має бути доступ до гарячої води, щоб система автоматично змішувала гарячу та холодну воду для забезпечення комфортної температури 41°C. Якщо є проблеми з доступом до гарячої води, її може вирішити нагрівач. Наша команда експертів з гігієни може допомогти вам у розробці ідеального проєкту для монтажу обладнання.
Система CleanTech® оснащена двадцятьма форсунками, що обертаються, в кожному циліндрі, які розпилюють під невеликим тиском воду та гігієнічний розчин для рук UltraPure під час циклу миття, створюючи spa, з відчуттям масажу для рук. За відгуками тих, хто вперше спробував миття рук у CleanTech®, воно настільки дивовижне, – відчувається «як автомийка для рук!». Неймовірний досвід спонукає до частішого використання. На додаток до цього, гігієнічний розчин для рук UltraPure від Meritech містить пом’якшувальні речовини, завдяки яким після кожного миття на руках з’являється відчуття м’якості. Досконала програма контролю за дотриманням норм та використання автоматичного лічильника циклів миття рук, встановленого в кожній системі CleanTech®, дозволяють здійснювати і посилювати упереджуючий контроль за дотриманням норм у режимі реального часу. І останнє, але не менш важливе – миття рук в системах CleanTech®, займає лише 12 секунд, отже воно швидше і простіше, ніж миття рук вручну в традиційному умивальнику.
За кожен цикл миття рук використовується 2,2 л води, що на 75% менше, ніж при традиційному митті рук. Важливо зазначити, що під час миття рук вручну близько 60% використаної води навіть не попадає на руки. В системі CleanTech® 100% використаної води попадає на Ваші руки, сприяючи видаленню патогенів.

Отримайте більше інформації

Заповніть форму нижче, і наш менеджер зв’яжеться з Вами.