Автоматизоване гігієнічне обладнання для безпеки харчових продуктів

Гігієна полегшує переробку їжі, упаковку харчових продуктів та виробництво продуктів харчування

Удосконалення гігієни щодо безпеки харчових продуктів

Правильна гігієна – найкращий спосіб запобігти поширенню небезпечних патогенів. На жаль, переконатися, що Ваша команда дотримується всіх гігієнічних стандартних операційних процедур, щоб забезпечити безпеку харчових продуктів щоразу, є важко. Тож чи можете Ви подолати мінливість людської поведінки та забезпечити відповідність методів миття рук для забезпечення безпеки харчових продуктів у Вашому закладі?

Клінічно доведено, що повністю автоматизоване обладнання Meritech для гігієни видаляє понад 99,9% шкідливих патогенних мікроорганізмів за лічені секунди. Ми також пропонуємо навчальні посібники та ресурси, такі як плакати для миття рук та набори для безпеки, щоб допомогти Вам зміцнити належну поведінку щодо гігієни безпеки харчових продуктів разом із Вашою командою.

Гігієнічне обладнання для безпеки харчових продуктів

Meritech витратив три десятиліття на розробку та вдосконалення технології, яка поєднує інженерію, науку та хімію, щоб автоматизувати процес, подолати людські мінливості та забезпечити набагато ефективнішу та послідовнішу гігієнічну подію.

Автоматичні станції для миття рук CleanTech®

Видаляють з рук понад 99,9% патогенних мікроорганізмів за 12-секундний цикл миття.

Автоматичні станції Meritech для дезінфекції взуття

Забезпечте більш ефективну санітарію взуття в найвибагливіших умовах.

Антимікробні засоби Meritech

Екологічно чисті та ефективні розчіни з додаванням кондиціонерів для здорової шкіри.

Партнери Meritech з досконалості гігієни

Для підвищення безпеки харчових продуктів лідери галузі покладаються на CleanTech®

Подолайте мінливість людської поведінки та забезпечіть ефективну гігієну працівника, забезпечивши стандартизоване, клінічно підтверджене та документально підтверджене миття рук за допомогою CleanTech.

Чому автоматизована гігієна краще для безпеки харчових продуктів

Збільшити відповідність

Погана гігієна суттєво впливає на здоров’я та безпеку Ваших працівників, харчових продуктів і, зрештою, ваших клієнтів. Якими б жорсткими не були Ваші процедури миття рук та Стандартні операційні процедури (SOP), люди схильні до змін та помилок, що призводить до поганої гігієни рук та розповсюдження шкідливих патогенів.

Meritech усуває ризик перехресного забруднення рук та взуття за допомогою повністю автоматизованої, перевіреної та стандартизованої технології гігієни працівників:

Клінічно підтверджено

Meritech провiв великі дослідження ефективності в сертифікованих FDA лабораторіях, щоб довести, що системи миття рук CleanTech® послідовно видаляють понад 99,9% шкідливих патогенів під час кожного циклу миття. Ці дослідження проводились на обладнанні CleanTech® із застосуванням гігієнічних розчинiв Meritech. Ці незалежні лабораторії спеціалізувались на актуальних антимікробних препаратах та науці про руки та використовували тестування гігієни рук ASTM для тестування систем CleanTech®.

Тестування на гігієну рук ASTM є лише стандартним у Сполучених Штатах для перевірки ефективності гігієни рук, і цей стандарт використовує «Методологію випробування соку з рукавичок», яка проводиться в контрольованому середовищі, що мінімізує змінні, що впливають на тестування гігієни шкіри.

В ході цих досліджень було підтверджено, що автоматизовані гігієнічні системи Meritech CleanTech® видаляють понад 99,9% патогенних мікроорганізмів з рук протягом кожного 12-секундного циклу.

Постійно ефективний

Миття рук – це найпотужніший захист від передачі патогенів, але люди схильні до помилок, залишаючи місце для забруднення у вашому закладі. CleanTech® забезпечує ручне миття, яке щоразу перевищує вимоги FSMA, FDA та USDA за 12 секунд. Автоматизуючи процес, ви усуваєте мінливість людської поведінки, у свою чергу зменшуючи свій ризик та підвищуючи дотримання працівниками.

Meritech – це більше, ніж виробник обладнання – i є стратегічним партнером у досконалості гігієни. Мета Meritech – зробити ефективне миття рук простим, ефективним та стійким для навколишнього середовища, забезпечуючи при цьому спрощені відомості в реальному часі систем CleanTech®, які допоможуть Вам активно вирішувати проблеми дотримання гігієни.

Автоматизоване гігієнічне обладнання для всіх галузей промисловості

Харчова упаковка
М'ясо та птиця
Виробництво???
Молочні продукти
Хлібобулочні вироби
Корм для домашніх тварин
Напої
Заморожені продукти
Готові до вживання (RTE)

Отримайте більше інформації

Заповніть форму нижче, і наш менеджер зв’яжеться з Вами.