Дослідження ефективності миття рук

Видалення більше 99,9% патогенів.

Валiдацiя Технології CleanTech®

Починаючи з 1988 року, компанія Meritech провела понад 50 клінічних лабораторних досліджень для перевірки ефективності автоматизованих станцій CleanTech® для миття рук та дезінфекції взуття.

Доведено, що повністю автоматизовані станції для миття рук CleanTech® видаляють більш ніж 99,9% шкідливих патогенів за 12 секунд. Такий висновок було зроблено за результатами ряду індивідуальних досліджень, метою яких було перевірити дієвість CleanTech® проти різних поширених шкідливих патогенів. Попри те, що перевірити ефективність щодо кожного патогену, з яким людина може потенційно зіткнутися, неможливо, Meritech упевнений, що результати випробувань, дають змогу скласти точне враження про те, як їх технологія справлятиметься з усіма патогенами.

Проблема

Традиційне миття рук має різний рівень ефективності, який повністю залежить від поведінки користувача. Без стандартизованого процесу Ви не можете отримати послідовні результати або впевненість у зменшенні патогенів.

Мета

Клінічно пiдтвердити, що CleanTech® Станції забезпечують повністю автоматизоване миття рук, щодає стабільні результати кожного разу, незалежно від віку користувача, мови чи рівня кваліфікації.

Дослідження

Метою цього дослідження було визначення ефективності станцiй CleanTech® проти різних поширених шкідливих патогенів. 

Щоб результати проведених досліджень, були якомога точнішими та якнайменш упередженими, досліди проводилися спільно з незалежною лабораторією, сертифікованою Управлінням з контролю за якістю харчових продуктів та лікарських засобів США (FDA). Для проведення цих досліджень було використано стандарти, затверджені як FDA, так і Американським товариством з випробування матеріалів (ASTM International).

Дослідження за «методом рукавичкового соку» є однією з найпоширеніших процедур перевірки ефективності засобів для миття рук. Цей метод передбачає попереднє нанесення учасником дослідження шкідливих патогенів на поверхню рук. Далі учасник надягає стерильні рукавички, до яких додається розчин. Потім цей розчин перевіряють, вимірюючи концентрацію патогенів на поверхні шкіри. Після цього учасник миє руки й виконує ті самі дії, надягаючи оброблені рукавички та наповнюючи їх розчином для взяття проб. Потім концентрацію патогенів після миття порівнюють з концентрацією в першому зразку, щоб кількісно оцінити її зменшення.

Нижче, Ви можете ознайомитися з прикладом процедури відбору проб.

Використана методологія:

Перевірені патогени:

Результат

Отримавши понад 30 років даних, компанiя Meritech створила повністю автоматизовані станції для миття рук, які лише за 12 секунд видаляють понад 99,9% шкідливих патогенних мікроорганізмів. Meritech  впевнений у своїй технології, і дані, якими компанiя володіє, є причиною цього. Якщо Ви зацікавлені в більш глибокому вивченні проведених досліджень, завантажте клінічний бюлетень, який дасть Вам огляд кожного дослідження та його результатів.

Назва збудникаСереднє зменшення Log10Процент
Вірус Норуо́лк4.17 99.993%
Кишкова паличка3.0699.9%
S. Marcescens3.19 – 3.4799.94% - 99.97%

0 %

Видалення шкідливих мікроорганізмів

Отримайте результати незалежних лабораторних досліджень на свій E-mail

Автоматизовані станції миття рук Meritech CleanTech® пройшли клінічну перевірку, щоб видалити понад 99,9% шкідливих патогенних мікроорганізмів з рук при кожному 12-секундному митті. Ці результати були знайдені в понад 50+ незалежних лабораторних дослідженнях, проведених у сертифікованих лабораторіях FDA. Заповніть форму праворуч, щоб отримати копію Звіту про незалежні лабораторні дослідження, щоб дізнатись більше про те, як системи CleanTech® є єдиним перевіреним підходом до гігієни працівників на основі технологій.