Дослідження ефективності миття рук

Видалення більше 99,9% патогенів.

Перевірка CleanTech®

З 1988 року Meritech провiв 50+ лабораторних досліджень, щоб перевірити ефективність автоматичних мийних станцій. Meritech продовжував тестувати, вдосконалювати та повторно тестувати CleanTech®, щоб забезпечити ідеальне миття рук кожного разу лише за 12 секунд.

Проблема

Традиційне миття рук має різний рівень ефективності, який повністю залежить від поведінки користувача. Без стандартизованого процесу Ви не можете отримати послідовні результати або впевненість у зменшенні патогенів.

Мета

Станції забезпечують повністю автоматизоване миття рук, що забезпечує постійні результати кожного разу, незалежно від віку користувача, мови або рівня кваліфікації.

Дослідження

Метою цього дослідження було визначити негайну ефективність системи миття рук CleanTech®, використовуючи один засіб для чищення, при дії різних шкідливих, але загальних патогенів. Meritech проводив ці дослідження в лабораторії третьої сторони, в якості методології використовувались стандарти, визначені Адміністрацією з питань харчових продуктів та медикаментів та ASTM International (Американське товариство випробувань та матеріалів).

Метод соку з рукавичок – одна з найпоширеніших процедур для перевірки ефективності засобів для миття рук. Стерильні рукавички надягають на цю тему після того, як їхні руки потрапили під дію патогенних мікроорганізмів. Потім у рукавички додають розчин для відбору проб, який повідомляє нам про концентрацію патогенів. Потім миють руки і знову проводять тест, щоб побачити зниження патогенних мікроорганізмів. Ви можете побачити приклад процедури відбору проб нижче.

Використана методологія:

Перевірені патогени:

Результат

Отримавши понад 30 років даних, компанiя Meritech створила повністю автоматизовані станції для миття рук, які лише за 12 секунд видаляють понад 99,9% шкідливих патогенних мікроорганізмів. Meritech  впевнений у своїй технології, і дані, якими компанiя володіє, є причиною цього. Якщо Ви зацікавлені в більш глибокому вивченні проведених досліджень, завантажте клінічний бюлетень, який дасть Вам огляд кожного дослідження та його результатів.

Назва збудникаСереднє зменшення Log10Процент
Вірус Норуо́лк4.17 99.993%
Кишкова паличка3.0699.9%
S. Marcescens3.19 – 3.4799.94% - 99.97%

0 %

Видалення шкідливих мікроорганізмів

Отримайте результати незалежних лабораторних досліджень на свій E-mail

Автоматизовані станції миття рук Meritech CleanTech® пройшли клінічну перевірку, щоб видалити понад 99,9% шкідливих патогенних мікроорганізмів з рук при кожному 12-секундному митті. Ці результати були знайдені в понад 50+ незалежних лабораторних дослідженнях, проведених у сертифікованих лабораторіях FDA. Заповніть форму праворуч, щоб отримати копію Звіту про незалежні лабораторні дослідження, щоб дізнатись більше про те, як системи CleanTech® є єдиним перевіреним підходом до гігієни працівників на основі технологій.