Автоматизовані станції Meritech для дезінфекції взуття

Автоматизовані скрубери та дезінфікуючі системи взуття Meritech вирішують потребу в більш ефективних програмах миття черевиків у найвибагливіших умовах. Оптимізовані для швидкого очищення, ці системи виготовляються та відкалібровані для підтримки оптимальної дезінфікуючої хімічної концентрації та відповідного часу контакту при кожному використанні.

Системи дезінфекції взуття Meritech

Meritech пропонує широкий вибір варіантів гігієни взуття для харчової промисловості та упаковки. Ознайомтеся нижче з асортиментом систем Meritech для миття взуття, якi виготовлені в США, щоб знайти найкращий варіант для себе.

MBW Soles-Only

Повністю автоматизована дезінфікуюча станція, яка миє та дезінфікує підошви взуття, навіть із шнурками.

MBW 3000

Повна станція для прання чоботів, яка прає та дезінфікує гумові черевики та інше взуття без шнурків та чистить підошви.

MBW 9000

Повна станція для прання чоботів, яка прає та дезінфікує гумові черевики та інше взуття без шнурків та очищає підошви.

XBW Soles-Only

Спеціально розроблена для високопрохідних підошов, що чистять та дезінфікують лише для широкого кола взуття для працівників.


XBW 3.0

Ефективна система очищення чобіт, що відмиває та дезінфікує гумові черевики та інше взуття без шнурків з можливістю вмістити великий обсяг.

ProTech XV

Для потужних виробничих та переробних продуктів харчування ProTech XV дезінфікує руки, руки в рукавичках, вуличне взуття та повні гумові чоботи під час безперервної прогулянки по системі.

Завершіть свою гігієнічну зону

Покращіть процес гігієни, включивши автоматичні системи миття рук.

Чому Meritech?

Змийте свій ризик

Повна лінійка скребків для взуття Meritech розроблена для ефективної санітарної обробки черевиків та взуття, щоб переконатись, що взуття не є переносником патогенних мікроорганізмів у приміщеннях, де гігієна працівників є критично важливою.

Компактність, ефективність, гігієнічність

Системи миття взуття Meritech компактні з двонаправленими можливостями та автоматичним застосуванням дезінфікуючого розчину для забезпечення максимальної ефективності, забезпечуючи при цьому послідовну та ефективну чистку кожного разу

Приєднуйтесь до революції гігієни

CleanTech® значно полегшує досягнення Ваших гігієнічних цілей i створений щоб забезпечити Вас всiм необхідним для гарантії чистоти рук та взуття за допомогою революційної та повністю автоматизованої гігієнічної технології.
Партнери Meritech з досконалості гігієни

Отримайте більше інформації

Заповніть форму нижче, і наш менеджер зв’яжеться з Вами.