Яка станція для миття рук найкраще підходить для вашої гігієнічної програми?

Управління програмою гігієни – це величезне завдання. Створення зони гігієни, підбір потрібного обладнання, а потім підтвердження того, що воно відповідає Вашим гігієнічним нормам для рук та взуття – це велика робота. У цьому блозі ми досліджуємо проблему вибору належних станцій для миття рук для Вашої програми гігієни.

Яка станція для миття рук забезпечить успіх гігієнічної програми?

Менеджерам з якості та експлуатації дизайн зони гігієни часто лягає на плечі. Від виконання нормативних вимог до вибору ЗІЗ, ці менеджери повинні не тільки розробляти процеси, що забезпечують ефективну пропускну здатність та пом’якшують ризик перехресного забруднення, але й несуть відповідальність за збір відповідного обладнання та ресурсів, необхідних для підтримки цієї конструкції. Через неймовірну кількість часу та енергії, необхідних для забезпечення ефективного проектування приміщення та гігієнічної зони, вибір обладнання часто може відійти на другий план, в результаті чого гігієнічна зона для метеликів, де потік та поведінка працівників не може відповідати Вашим очікуванням.

Ключовим фактором при розробці гігієнічної зони є обладнання, вибране для підтримки критичних контрольних точок, де передбачається проведення гігієнічних заходів. Це безпосередньо впливає на успіх Вашої гігієнічної програми. Добре спроектована зона гігієни з неправильним типом гігієнічного обладнання може суттєво вплинути на пропускну здатність та потенційно сприятиме ризику перехресного забруднення, а не зменшуватиме його. Станції для миття рук та санітарно-гігієнічне обладнання для взуття, які погано обладнані для забезпечення пропускної спроможності вашого приміщення, можуть призвести до зниження продуктивності праці, коли працівникам потрібно більше часу, ніж передбачалося, для миття рук. З іншого боку, погано розміщені гігієнічні станції або відсутність навчальних вивісок можуть призвести до неправильного використання або взагалі пропуску етапу гігієни.

Міркування щодо вибору належних станцій для миття рук

Залежно від вимог вашого закладу існує низка різних вимог, які необхідно виконати, щоб Ваша гігієнічна програма була успішною.

  • Пропускна здатність. Скільки часу знадобиться кожній людині, щоб пройти, і скільки людей буде використовувати цю станцію для миття рук за короткий проміжок часу? Дуже важливо мати систему, яка зможе адекватно розмістити обсяг працівників або гостей, щоб забезпечити не зменшення продуктивності.
  • Необхідні матеріали та рішення. Які приналежності потрібні для ефективної гігієни рук і чи легко їх придбати? Важливо завжди мати достатні витратні матеріали, щоб персонал та гості могли ефективно мити руки. У ці безпрецедентні часи наявність гігієнічного партнера з надійним ланцюгом поставок не можна недооцінювати. Переконайтеся, що Ви можете підтримати пропускну здатність необхідними засобами та рішеннями для гігієни рук.
  • Стиль кріплення. Куди йде ця станція у вашому закладі? Існує ряд різних стилів кріплення для станцій для миття рук, і це може сильно вплинути на потік вашої гігієнічної зони. Переконайтеся, що обрана Вами станція побудована відповідно до дизайну Вашого об’єкта.
  • Санітарія взуття. Чи одночасна санітарія взуття є пріоритетом? Деякі станції для миття рук пропонують варіанти санітарії взуття для повної відповідності CGMP.
  • Очищення та обслуговування. Наскільки легко чи складно чистити та дезінфікувати обладнання, і як Ви плануєте підтримувати гігієнічну цілісність своїх мийних станцій? У приміщеннях, що відповідають найвищим гігієнічним стандартам, або місцях з надзвичайно високою продуктивністю, функція самоочищення може бути необхідною. Деякі станції для миття рук мають функцію самоочищення для автоматизації цього процесу та спрощення поточного обслуговування.
  • Глибина промивання. Як далеко потрібно вимити передпліччя? Деякі засоби потребують лише вимитих рук, а інші – до середини передпліччя. Переконайтесь, що вибрані вами станції вміщують необхідну глибину миття.

Без ретельного вивчення цих міркувань Ви в кінцевому підсумку придбаєте обладнання, яке заважає досягти ваших гігієнічних цілей.

Meritech пропонує повну лінійку автоматизованих станцій для миття рук, клінічно доведено, що вони видаляють з рук понад 99,9% шкідливих патогенних мікроорганізмів за 12 секунд, використовуючи на 75% менше води, ніж традиційна раковина. Видаліть варіативність поведінки людей із вашого процесу гігієни та ефективно гарантуйте якісну гігієну працівника, включивши до вашого приміщення повністю автоматизовані станції для миття рук CleanTech®.

Як CleanTech® вирішує цю проблему:

Meritech не просто продає станції для миття рук та гігієнічні системи промислового взуття, ми працюємо разом з Вами, щоб розробити спеціальну програму, засновану на кількості ідеальних ручних мийок, необхідних Вам протягом року, дізнавшись, скільки у Вас гігієнічних зон, скільки працівників / гостей пройдіть через ці зони і скільки разів їх потрібно мити на день. Потім надаємо все, що Вам потрібно – все обладнання, рішення, сервіс, повні деталі, гарантію та технічну підтримку.