Як технології допомагають покращити якість гігієни рук.

Технологія відіграє таку важливу роль у багатьох різних сферах життя. Такі послуги, як навігаційні програми для переходу від А до Б, календар для дотримання графіку, електронна пошта для спілкування з колегами, відеочат, щоб залишатися на зв’язку з родиною та друзями, списки справ, системи управління проектами, будильники тощо, усі способи, які ми дозволяємо технологіям допомогти нам, щоб ми могли бути найкращою версією себе. Якщо технології довірені такі важливі аспекти нашого життя, чому б ми не почали використовувати більше технологій для гігієни рук?

Технологія підвищення якості гігієни рук

Розумний дозатор мила.

На ринок виходить ряд розумних засобів для видачі мила, призначених для поліпшення якості гігієни рук. Основна ідея полягає в тому, що як тільки користувач застосовує мило, таймер почне працювати, щоб забезпечити належний час миття. Це чудовий спосіб покращити час миття рук та відповідність вимогам.

Таймер миття рук віртуального помічника.

Ще один чудовий спосіб покращити час миття рук – попросити про допомогу свого віртуального помічника! Ви можете попросити Siri на своєму iPhone, Alexa та Google Assistant на пристроях Android або Google Home, і вони допоможуть вам мити руки різними способами. Ми будемо робити сюрпризи сюрпризом, оскільки вони, як правило, досить цікаві.

Особливості миття рук Apple Watch.

Apple нещодавно випустила оновлення для своїх WatchOS, яке включало набір функцій підвищення якості гігієни рук. Він може похвалитися вдосконаленим автоматичним таймером, який починається, коли годинник відчуває, що ви миєте руки, якщо Ви не миєте весь час, це заохотить Вас закінчити роботу. Це також може нагадати Вам мити руки відповідно до встановленого часу і навіть кожного разу, коли ви повертаєтесь додому!

Повністю автоматизоване миття рук.

Незважаючи на те, що використання технології, яка нагадує Вам про те, щоб мити руки або допомагає митись досить довго, є корисним, ми все ще схильні до людських помилок у реальному процесі миття. Автоматизуючи гігієну рук за допомогою CleanTech®, Ви дозволяєте технології повністю усунути мінливість поведінки людини та забезпечувати ідеальне миття рук кожного разу. Повністю автоматизоване миття рук є втіленням технології підвищення якості гігієни рук.

Технологія до якої ми маємо доступ сьогодні, може значно покращити частоту та ефективність гігієни рук. Для нас було б нерозумно ігнорувати очевидні переваги використання новiтнiх технологій гігієни. Meritech переконаний, що для того, щоб створити здоровий і безпечний світ, ми повинні перевизначити гігієну людини і технології – очевидний аспект цього переосмислення. Якщо Ви хочете дізнатись більше про повністю автоматизовану гігієнічну техніку CleanTech®, зв’яжіться з нами сьогодні, щоб б допомогли Вам скористатися перевагами гігієнічних технологій!