Школа «Dancing Moose» впроваджує технологію автоматизованої гігієни Meritech.

Школа Монтессорі «Dancing Moose» впроваджує технологію автоматизованої гігієни Meritech, щоб забезпечити учнів та вчителів системою «Ідеальне миття рук» CleanTech®, що робить повернення до школи безпечним під час пандемії COVID-19.

Школа Монтессорі «Dancing Moose» нещодавно розпочала співпрацю з компанією Meritech зі встановлення станцій автоматичного миття рук CleanTech®, що дозволить навчальному закладу безпечно відкритися під час пандемії COVID-19 за допомогою веселого та ефективного миття рук.


Заснована в 2007 році сім’єю Сіббетт — Майком Сіббеттом, доктором Джойсом Сіббеттом і дочкою, Дженніфер Даффілд, — Школа Монтессорі «Dancing Moose» реалізує навчальні програми для дітей віком від 18 міс. до 8 років, які базуються на «комплексному підході до дитини», сфокусованому на фізичному, соціально-емоційному та академічному розвитку дитини. У Школі Монтессорі «Dancing Moose» працює близько 100 співробітників, вона обслуговує понад 500 сімей у двох місцевостях в окрузі Солт-Лейк, штат Юта, і третій заклад планується відкрити в 2022 році.

Враховуючи пристрастне відношення вчителів до деталей дизайну навчального закладу, можна зрозуміти, що сім’я Сіббеттів вибирає лише найкраще для своїх дітей і сімей. Обидва об’єкти «Dancing Moose» є красиво спроєктованими, сучасними навчальними закладами з захоплюючими приміщеннями, сучасними технологіями та навіть органічним городом, де вирощують продукцію від ферми до столу, де збираються як на навчання, так і на обід. І хоча естетика вражає, стільки ж турботи, якщо не більше, приділяється забезпеченню безпеки. Пости охорони на вході та системи відеоспостереження гарантують фізичну безпеку та надають доступ до відео в кожній класній кімнаті.

Новітнє доповнення до об’єктів, чотири станції автоматичного миття рук CleanTech® ELF, були встановлені, щоб забезпечити «ідеальне миття рук» і запобігти поширенню шкідливих мікробів, вірусів і бактерій, включаючи COVID-19.

«Коли ми вперше пішли на карантин ще в березні, реєстрація учнів впала на 80%», – сказав пан Сіббетт. «Чиновники з охорони здоров’я постійно наголошували на важливості «миття рук, миття рук, миття рук…». Ми знали, що нам потрібно реагувати, поліпшуючи наші заходи з охорони здоров’я та безпеки, але ми також знали, що сам собою, як у казці, рівень безпеки, який нам потрібен, не встановиться».

«Наша дочка, Дженніфер, нещодавно була в круїзі зі своєю сім’єю і помітила, як її діти любили користуватися станціями для миття рук CleanTech®», – сказав доктор Сіббетт.

Системи Meritech були презентовані шкільній раді Школи Монтессорі «Dancing Moose», і вони були негайно затверджені, враховуючи надійну ефективність і економію часу, яку вони пропонують. Клінічно доведено, що Автоматизовані станції миття рук CleanTech® видаляють понад 99,9% шкідливих патогенів з рук всього за 12 секунд з меншим об’ємом води та стоків на 75% порівняно з традиційним умивальником. Учні миють руки в середньому 5-8 разів на день, а для належного миття рук традиційним способом необхідно 30-40 секунд. CleanTech® гарантує завершення ефективної гігієнічної процедури за третину цього часу, відшкодовуючи дорогоцінний час педагогам, щоб вони могли зосередитися на навчальному процесі та взаємодії з кожною дитиною.

«Окрім забезпечення реальних заходів безпеки, ми також у захваті від того, як станції CleanTech® служать візуальним символом нашої відданості захисту здоров’я та благополуччя наших дітей, їхніх сімей та наших співробітників. Батьки не бачать систему очищення повітря, але вони можуть бачити, як наші станції CleanTech® щоранку забезпечують ідеальне миття рук їхньої дитини, і спокійні за те, що їхні діти безпечно навчаються тут з нами». Окрім впровадження станцій для миття рук CleanTech®, «Dancing Moose» вимагає використання масок для обличчя, дотримання безпечної дистанції, перевірки температури, а також додатку для щоденного контролю стану здоров’я, щоб підтримати безпечне повернення до Школи Монтессорі «Dancing Moose».

Про Школу Монтессорі «Dancing Moose»

Школа Монтессорі «Dancing Moose» пропагує активний практичний підхід до навчального процесу, що підтримує досконале життя. Сприяючи внутрішній мотивації, «Dancing Moose» залучає дітей до інноваційних способів бачення та розуміння світу. Наша команда створила і продовжує вдосконалювати науково-дослідну програму, яка якнайкраще слугує потребам окремих учнів і сприяє їхньому внеску в громаду в цілому. Ми переконані, що наша програма закладе життєво важливий фундамент для того, щоб учні виходили зі школи не лише з академічною майстерністю, але й упевненістю, критичним мисленням та навичками співпраці, а також любов’ю до навчання. Дізнайтеся більше на веб-сторінці www.mydancingmoose.com

Про Meritech

Місія Meritech як лідера автоматизованих гігієнічних технологій полягає в порятунку життів і запобіганні поширенню хвороб за допомогою ефективної гігієни, долаючи мінливість людської поведінки. Інноваційні технології та рішення для автоматизованої гігієни Meritech були розроблені та вдосконалені протягом десятиліть досвідченою командою експертів з санітарії, безпеки харчових продуктів та охорони здоров’я. Клінічно доведено, що Автоматизовані станції миття рук власної лінійки CleanTech® компанії Meritech видаляють понад 99,9% шкідливих патогенів, підвищують відповідність вимогам до миття рук, легко інтегруються в приміщення, перевищують нормативні вимоги до безпеки харчових продуктів та санітарії, а також дозволяють здійснювати моніторинг та оформлювати документацію з дотримання гігієни без зусиль. Дізнайтеся більше на веб-сторінці www.meritech.com