Що таке здоров’я рук, і чому це важливо?

Автор: Джо Джонсон, Meritech.

Вам завжди говорять, що необхідно мити руки: батьки, вчителі, роботодавці. Очевидно, що це – те, що Ви повинні робити, але Ви маєте знати, як це робити правильно. Здоров’я рук і догляд за шкірою є важливими частинами належної гігієнічної практики, а недоглянуті руки можуть спричинити проблеми для Вас і скомпрометувати процедури миття, розроблені для запобігання забрудненню.

Резидентні патогени

На нашій шкірі знаходиться до 1000 різних видів бактерій. Значний їх відсоток є корисними і є частиною того, що відомо як мікробіота шкіри. Одна з їх функцій передбачає конкуренцію за поживні речовини з шкідливими бактеріями, спрямовану на обмеження поширення останніх. Вони також можуть викликати реакцію імунної системи за наявності інших бактерій або рани. Ви хочете захистити ці бактерії, щоб вони продовжували допомагати вам у безкінечному захисті від шкідливих патогенів. Все це є частиною неймовірних симбіотичних відносин між людьми та мікроорганізмами.

Застереження щодо мила та дезінфікуючих засобів​

Вас може здивувати, що багаторазове миття рук без вжиття заходів щодо підтримки здоров’я шкіри може реально збільшити ризик інфікування або зараження. Долоні ваших рук є однією з лише двох ділянок тіла, які не мають сальних залоз. Ці залози виділяють речовину під назвою «шкірне сало», яке по суті є мастильною оливою для шкіри. Оскільки Ваші руки не мають цих залоз, багаторазове миття рук зневоднює їх швидше і позбавляє їх корисних резидентних патогенів.

Надмірне використання дезінфікуючого засобу для рук, хоча це часто пропагується як спосіб боротьби з вірусами та інфекціями, може бути навіть ще гіршим для здоров’я Вашої шкіри. Ці дезінфікуючі засоби мають надзвичайно високий вміст спирту, який, – більшою мірою, ніж мило і вода, – позбавляє від природних олив. Руки зневоднюються ще швидше, коли зазнають впливу розчинів такого типу. Широка доступність дезінфікуючих засобів і простота їх використання також сприяють ризику зневоднення.

Неочікувані наслідки​

В кінцевому підсумку, Ваші руки стають сухими і дуже швидко тріскаються. Це становить загрозу для загального здоров’я шкіри. Після того, як корисна мікробіота видаляється, шкідливі патогени, яких ми так наполегливо прагнемо позбутися, отримують ідеальне місце, щоб сховатися і процвітати.

Тому надзвичайно важливо захистити руки від зневоднюючого впливу надмірного миття. Зволожуйте їх часто протягом дня, особливо після миття або дезінфікування. Зволожуючий крем або пом’якшувач шкіри поповнить оливи, необхідні для захисту резидентних патогенів. Це також дозволить запобігти висиханню і розтріскуванню шкіри, що створює місце для схованки шкідливих патогенів.

Намагаючись вирішити цю проблему, Meritech розробив спеціальний розчин для гігієни рук «UltraPure», що поліпшує здоров’я шкіри. До розчину для гігієни рук додається синтетичний ланолін, щоб Ваші руки були зволоженими і здоровими після кожної мийки. Розчин «UltraPure» не лише видаляє понад 99,9% шкідливих патогенів за 12 секунд, але і сприяє дотриманню гігієнічних норм у поліпшенні здоров’я шкіри та забезпечує приємний процес для всіх тих, хто його використовує.

Щоб дізнатися більше про те, як можна поліпшити здоров’я рук і догляд за шкірою, зв’яжіться з нами вже сьогодні.


Компанiя Meritech розробила повністю автоматизовану станцію для миття рук, яка забезпечить видалення патогенних мікроорганізмів понад 99,9% менш ніж за половину часу, необхідного для традiцiйного миття рук. Дізнайтеся більше про те, як працює CleanTech®.