Міжнародний тиждень профілактики зараження: Як запобігти зараженню миттям рук.

З 18 по 24 жовтня проходить Міжнародний тиждень профілактики інфекцій! Міжнародний тиждень запобігання зараженню (IIPW), заснований у 1986 році президентом Рональдом Рейганом, зосереджує увагу на важливості профілактики інфекцій у порятунку життя. Отже, який із найкращих способів запобігти зараженню? Миття рук! Миття рук для запобігання розповсюдженню інфекції є ключовим, особливо в медичних закладах.

Миття рук та профілактика інфекцій в охороні здоров’я

Історія миття рук для запобігання інфекціям насправді почалася в охороні здоров’я століття тому. У 1846 р. Угорський лікар на ім’я Ігнац Земмельвейс висунув гіпотезу про те, що більше жінок вмирає під час пологів, оскільки лікарі роблять розтин, а потім родять. Він почав наказати лікарям чистити руки розчином хлору. Хоча ми знаємо, що хлору зараз надмірно, Земмельвейс виявив щось, що зберігається і сьогодні: миття рук є ключовим фактором для запобігання розповсюдженню інфекції.

Особливо це стосується медичних працівників, які можуть мити руки до 100 разів за 12-годинну зміну. На жаль, медичні працівники можуть не сприймати миття рук серйозно, оскільки дослідження показали, що медсестри виконували процедури миття рук лише 42% випадків, а лікарі – лише 38% випадків. Сотні тисяч пацієнтів лікарні щороку отримують інфекції, які можуть бути смертельними та важкими для лікування. Тож як ви заохочуєте до хорошої поведінки миття рук серед медсестер, лікарів та інших медичних працівників?

Заохочення миття рук в охороні здоров’я під час Міжнародного тижня запобігання зараженню

Під час Міжнародного тижня запобігання зараженню ми хочемо заохотити вашу медичну команду правильно мити руки за допомогою нашого 5-ти плакатів гігієни рук!

Медичним працівникам необхідно мити руки у багато відповідальних моментів протягом дня, щоб запобігти поширенню інфекції. У нашому блозі про 5 моментів гігієни рук ми детально переглядаємо час протягом дня, коли медичним працівникам потрібно мити руки, щоб запобігти поширенню інфекції. Прочитайте цей щоденник та використовуйте цей плакат, щоб допомогти навчити та підкріпити, коли персонал повинен проводити гігієнічні заходи для запобігання зараженню!