Автоматичні станції миття рук Meritech в міжнародному аеропорту Піттсбурга.

У постійних зусиллях, спрямованих на поліпшення гігієни для мандрівників, керівництво Міжнародного аеропорту Піттсбурга вирішило втановити високотехнологічну станцію для миття рук, першу такого типу в аеропорту США. Дві станції були встановлені в зоні аеропорту, перед контрольно-пропускним пунктом Управління безпеки на транспорті (TSA), який був визначений як дуже контактна зона в ході дослідження подорожей пасажирів аеропорту під час пандемії, проведеного персоналом аеропорту.

«Ця станція для миття рук допомагає здійснити нашу місію – зробити аеропорт Піттсбурга найбезпечнішим для здоров’я, наскільки це можливо», – сказав Тревіс МакНіколс, віце-президент з громадської безпеки. – Ми знаємо, що процес перевірки безпеки передбачає тісний контакт зі спільними речами, а також з іншими людьми, і ця станція, разом з дезінфікувальними засобами для рук і доступними вбиральнями, є додатковою можливістю для пасажирів зосередитися на своїй безпечній для здоров’я подорожі».

Апарат CleanTech був створений Meritech, що працює в галузі гігієнічних технологій і зазначає, що її продукт є єдиною повністю автоматизованою безконтактною станцією для миття рук у світі. Він має дві стійки, за якими користувачі можуть ретельно мити руки, безкоштовно, не торкаючись жодних поверхонь.

Користувачі вміщують руки в пару циліндрів, активуючи 20 форсунок, які розпорошують водний розчин мила на кожну руку. Посадові особи Meritech зазначають, що 12-секундний процес дозволяє видалити понад 99,9% небезпечних патогенів, що допомагає усунути передачу шкідливих мікробів.

До того ж апарат є ефективним: за даними Meritech, у кожному циклі миття використовується трохи більше половини галона води. Це на 75% менше, ніж за традиційного миття рук, за якого близько 60% використовуваної води навіть не торкається рук. Дозатори з паперовими рушниками, розташовані поруч, дозволяють користувачам висушувати руки.

Компанія Meritech вважає: що для того, щоб зробити світ здоровішим і безпечнішим, люди повинні визнати, наскільки важливою є гігієна рук для нашого здоров’я та безпеки, і активно працювати над переглядом процесів миття рук, щоб зробити їх значно ефективнішими. З автоматизованими станціями миття рук CleanTech®, компанія сподівається зменшити ризик поширення інфекції і створити здоровіший, безпечніший світ для людей, що дозволяє вільні контакти.

Дізнайтеся більше про автоматичнi станціi для миття рук CleanTech® – економія часу, без шкоди та для ефективності та зміцнення здорової шкіри.