Коли Ви повинні мити руки як вчитель?

Хоча найкращі практики миття рук можуть виглядати по-різному, поки діти підростають, найважливіше залишається незмінним: руки слід мити добре і часто. Підтримання належної гігієни рук вами, як учителем, не тільки зберігає ваше здоров’я і здоров’я ваших учнів, але й прищеплює належну поведінку вашим учням, закладаючи паростки поліпшення здоров’я та безпеки в наступному поколінні.

Учні вчаться на прикладах. Це стосується як тих уроків, які ви маєте намір викладати, так і деяких з тих, щодо яких ви навіть не усвідомлюєте, що даєте їх. З наукової точки зору, це явище викликане дзеркальними нейронами. Дзеркальні нейрони – це клітини центральної нервової системи, які стимулюються, коли учень спостерігає, як хтось інший виконує діяльність, а потім знову, коли він повторює цю дію.

Ці маленькі клітини дають учителям додатковий інструмент для навчання своїх учнів передовим практикам гігієни та миття рук просто на власному прикладі. Але коли вам необхідно мити руки, щоб залишатися здоровими і допомагати своїм учням робити те ж саме? Це може бути частіше, ніж ви думаєте.

Коли повинні мити руки вчителі дошкільних закладів?

Як вчитель дошкільного закладу, ви, швидше за все, проводите більшу частину свого дня, надаючи допомогу та створюючи активності, які захоплюють та підтримують увагу маленької дитини. Ці активності часто вимагають значної взаємодії як із предметами спільного користування, так і з іншими учнями. В ході таких активностей з’являється більше контактних точок, що підвищує важливість ретельного й частого миття рук для вас і ваших учнів. Ось чому існує жорстке регулювання стосовно гігієни рук в дошкільній освіті.

Щоб відповідати нормативним стандартам і стати хорошим прикладом найкращих практик миття рук для ваших учнів, ви повинні мити руки в кожному з таких випадків:

Коли повинні мити руки вчителі шкіл усіх ступенів (К-12)?

На відміну від дошкільних закладів, школи всіх ступенів не мають нормативних стандартів стосовно частоти миття рук персоналом. Отже, вчителі зобов’язані знати про те, в яких випадках вони повинні мити руки. Крім того, за послабленого контролю, учні на свій розсуд вирішують, чи дотримуватися їм найкращих практик миття рук, що ще більше підкреслює важливість навчання на власному прикладі.

Ви повинні мити руки: