Історія успіху клієнта: Технічний коледж «United Tribes».

Клієнт: Технічний коледж «United Tribes».
Місце знаходження: м. Бісмарк (Північна Дакота).
Галузь: Догляд за дітьми і освіта – вища освіта.

Технічний коледж «United Tribes» нещодавно уклав з компанією «Meritech» партнерські відносини для установки Автоматизованих станцій миття рук CleanTech® з метою поліпшення стану здоров’я та безпеки на кафедрі кулінарного мистецтва. Дізнайтеся більше про цю історію клієнтського успіху нижче:

Про Технічний коледж «United Tribes»

Розташований в населеному пункті Бісмарк, штат Північна Дакота, Технічний коледж «United Tribes» здійснює свою діяльність у сфері надання освіти високого рівня корінним народам Америки в цьому регіоні і по всій країні. Протягом 50 років ТК «United Tribes» надав освітні послуги понад десяти тисячам студентам – американським індіанцям з більш ніж 75 індіанських племен зі всієї країни, визнаних на федеральному рівні. Крім американських індіанців, коледж запрошує та навчає студентів будь-якого походження.

Які проблеми допомогла вирішити ТК «United Tribes» система автоматизованого миття рук CleanTech®?

«Здається, що процес переходу студентів кафедри кулінарного мистецтва із занять в аудиторіях до проходження практики з кулінарії на кухні триватиме вічно через вдягання уніформи і миття рук. З новою станцією миття рук CleanTech® ELF студенти можуть скоротити цей процес, щоб дістатися до кухні для практичних занять. Тепер я впевнена, що вони миють руки з милом достатньо довго, і їм більше не доведеться торкатися будь-якої поверхні після іншої особи, що наразі, в розпал пандемії COVID-19, важливіше, ніж будь-коли», – сказала пані Аннет Бройлз, інструктор з кулінарного мистецтва і харчування.

Дізнайтеся більше про систему CleanTech® для дитячих виховних і освітніх закладів тут

Станції автоматизованого миття рук CleanTech® ELF, встановлені в ТК «United Tribes».

Системи Meritech були погоджені з огляду на їхню надійну ефективність та економію часу, які вони забезпечують. Дослідивши потреби ТК «United Tribes» і вивчивши різні варіанти, була встановлена станцiя CleanTech® ELF. Клінічно доведено, що Автоматизована станція миття рук CleanTech® ELF видаляє понад 99,9% шкідливих патогенів з рук всього за 12 секунд з 75% заощадженням на воді та відходах, ніж традиційний умивальник.

«Щоб помити руки, студентам доводилося спускати воду деякий час, щоб вона стала гарячою, а потім проявляти винахідливість, як безпечно закрити кран, не торкаючись його. Крім того, якщо мильний дозатор порожній, студенти можуть пропустити цей крок процесу миття рук», – сказала пані Бройлс.

Враховуючи напружений розклад і те, що для належного ручного миття рук необхідно принаймні 30-40 секунд, система CleanTech® гарантує тривалість гігієнічної події за третину цього часу, повертаючи більше часу студентам і викладачам для занять на кухні.

Дізнайтеся більше про станцію CleanTech® ELF тут

Станції CleanTech® слугують символом відданості здоров'ю та безпеці

CleanTech® є символом гігієни і цінується як студентами, так і співробітниками всього студентського містечка. Пані Бройлс констатує: «Я б рекомендувала цей виріб, оскільки він простий у користуванні та обслуговуванні, він гарантує належну дезінфекцію рук при поводженні з харчовими продуктами, а студенти кафедри кулінарного мистецтва та інші люди в студмістечку відчувають задоволення від користування ним. Ми започаткували акцію для потенційних абітурієнтів кафедри кулінарного мистецтва, роздаючи наліпки зі словами: «У мене чисті руки!» під час дня відкритих дверей у студмістечку».