Історія успіху клієнта: Пекарня «Cafe Valley».

Пекарня «Cafe Valley» уклала угоду про співпрацю з компанією Meritech щодо встановлення Автоматизованих станцій для миття рук CleanTech® з метою забезпечення ефективного і швидкого миття рук великою кількістю працівників, підвищуючи рівень охорони праці і техніки безпеки на всьому виробничому об’єкті! Дізнайтеся більше про історію успіху цього клієнта нижче.

Клієнт: Пекарня «Cafe Valley».
Місце знаходження: Фінікс (Аризона).
Галузь: Харчова промисловість.

Пекарня «Cafe Valley» з 1987 року виготовляє мафіни, кекси, круглі торти, пироги, слойки, млинці, круасани та фірмові закуски «Cafe Bites» для клієнтів з усієї території Сполучених Штатів та з усього світу. Попит на їхню продукцію виріс настільки, що до їхнього новітнього виробничого об’єкту, збудованого в 2011 році в м. Фінікс (Арізона), в 2014 р. приєдналася фабрика з Маріон (Індіана). Завдяки інноваційним методам випікання хлібобулочних виробів та унікальним рецептам, пекарня «Cafe Valley» продовжує доставляти задоволення клієнтам з кожним відкушеним шматочком їхньої продукції.

Яке складне завдання допомогла вирішити пекарні «Cafe Valley» Автоматизована система для миття рук CleanTech®?

Головною проблемою «Cafe Valley» було швидке і ефективне переміщення чисельної робочої сили через гігієнічні зони. Крім того, технологія CleanTech® допомогла усунути необхідність нагляду за традиційним миттям рук. «До цього у нас там стояла людина, яка всім нагадувала: «Потрібно мити руки, потріно мити руки!». І неможливо було уявити, щоб у пекарні такого рівня була задіяна така людина. Мені необхідно було якимось чином автоматизувати процес, мені необхідно було отримати те, що блокувало б усіх, включаючи мене, при спробі зайти з невимитими руками до виробничих приміщень. Я побачив те, що мене цікавило, в обладнанні компанії Meritech, і воно добре працює до цього часу», – сказав менеджер з дотримання санітарних умов Хуан Карлос. До цього всього, обладнання CleanTech® повністю виключає людський фактор з процесу миття рук шляхом автоматизації та стандартизації процесу.

Дізнайтеся більше про обладнання CleanTech® для харчової промисловості тут

Автоматизовані станції для миття рук CleanTech® 4000S встановлені в пекарні «Cafe Valley»

Системи компанії Meritech були відібрані за критеріями надійної ефективності та економії часу, які вони пропонували. Вивчивши потреби пекарні «Cafe Valley» та оцінивши різні варіанти, ми вибрали систему CleanTech® 4000S. Клінічно доведено, що Автоматизована станція для миття рук CleanTech® 4000S видаляє понад 99,9% шкідливих патогенів з рук всього за 12 секунд при заощадженні витрат на воду і водовідведення на 75% порівняно з традиційним умивальником. Станція є трьохмісною, що дозволяє виконувати від 15 до 20 циклів миття рук за хвилину.

Дізнайтеся більше про CleanTech® 4000S тут.