Історія успіху клієнта: Кондитерське виробництво «Корпорації Elmer Candy».

Клієнт: Кондитерське виробництво «Корпорації Elmer Candy».
Місце знаходження: м. Пончатула (Луїзіана).
Галузь: Харчова промисловість.

Відвідавши конференцію IFT (Інституту харчових технологій) та побачивши Автоматизовані станції для миття рук компанії Meritech® в дії, пан Бернд Вебер, технічний директор і віце-президент з технологічних процесів «Корпорації Elmer Candy», переконався, що CleanTech® є ідеальним рішенням для забезпечення постійної гігієни рук на їхньому виробництві. 

Про «Корпорацію Elmer Candy»

Заснована в 1855 році в Новому Орлеані і зареєстрована в 1914 році, «Корпорація Elmer Candy» виробляє цукерки на всі свята, в тому числі шоколадні в коробках до Дня святого Валентина та Різдва, а також шоколадні яйця на Великдень: «Heavenly Hash», «Gold Brick» і «Pecan».

На сьогоднішній день «Корпорація Elmer Candy» є другим за обсягом виробником шоколадних цукерок в коробках у формі сердечок в країні. В 2016 році компанія розширила площу виробничих потужностей своєї фабрики, додавши 70 000 кв. футів до вже існуючих 330 000 кв. футів. Шоколад марки Elmer займає лідируючі позиції з найвищим рівнем контролю якості, безпеки харчових продуктів та галузевих інновацій.

Як Автоматизовані станції для миття рук CleanTech® допомагають «Корпорації Elmer Candy» ?


Після того, як корпорація Елмер розширила свої виробничі площі, пан Бернд Вебер, технічний директор і віце-президент з технологічних процесів «Корпорації Elmer Candy», почав шукати рішення щодо переобладнання входів до приміщень і поліпшення протоколів гігієни рук шляхом стандартизації процесів миття рук. Побачивши Автоматизовані станції для миття рук CleanTech® на конференції Інституту харчових технологій (IFT), пан Вебер упевнився, що це те рішення, яке необхідне для забезпечення послідовного та ефективного миття рук для кожного співробітника кожного разу. 

Дізнайтеся більше про обладнання CleanTech® для харчової промисловості тут

Автоматизовані промислові станції для миття рук CleanTech®, встановлені «Корпорацією Elmer Candy»

Перша Автоматизована станція для миття рук CleanTech®, 2000S, з установкою очищення взуття Sole Clean® була встановлена поруч з лабораторією контролю якості для тестування автоматизованого миття рук як можливого рішення для впровадження на своєму об’єкті. Дізнайтеся більше про CleanTech® 4000S тут.

Після випробування системи 2000S у своїй лабораторії контролю якості, «Корпорація Elmer Candy» замінила традиційні мийки на головному вході до виробничих приміщень об’єкта на три системи CleanTech® 4000S та очищувач для підошв взуття XBW Soles-Only.

Створена для забезпечення високої пропускної спроможності, система 4000S загалом надала «Корпорації  Elmer Candy» – 9 місць для миття, тому всі працівники багаточисельних робочих змін могли вимити руки перед входом до виробничих приміщень. Перш ніж вимити руки за допомогою системи CleanTech®, кожен працівник має пройти через очищувач для взуття XBW Soles-Only, який видаляє будь-який бруд і патогени з підошв.

CleanTech® допомагає «Корпорації Elmer Candy» досягти цілей гігієни рук для гарантування безпеки харчових продуктів

Встановлення Автоматизованих станцій миття рук CleanTech® в «Корпорації  Elmer Candy» допомогло поліпшити гігієнічні протоколи і забезпечило найвищий рівень контролю якості, безпеки харчових продуктів та галузевих інновацій.

«Корпорація Elmer Candy» працює в кондитерському бізнесі з 1855 року. У минулому, Належна виробнича практика (GMP), передбачала наявність кількох станцій для традиційного миття рук», – зазначив пан Бернд Вебер, технічний директор і віце-президент з технологічних процесів. «Нам завжди доводилося відслідковувати, щоб співробітники витрачали необхідний час на ефективне очищення рук. Я знав, що нам потрібно модернізувати технологію з тим, щоб забезпечити послідовні і стійкі результати для кожного співробітника кожного разу.

Автоматизовані станції для миття рук CleanTech® і очищувач для взуття XWB якраз і дозволяють нам це зробити. І це дає нам змогу дотримуватися обіцянки, даної нашим клієнтам: пропонувати безпечні, якісні харчові продукти кожного дня».

Компанія Meritech пропонує провідні технології в своїй галузі, забезпечуючи при цьому відмінний досвід партнерства».

Дізнайтеся більше про обладнання CleanTech® для харчової промисловості тут