Історія успіху клієнта: Школа перукарів-стилістів «Grabber».

Клієнт: Школа перукарів-стилістів «Grabber».

Розташування: м. Сент-Луїс, штат Міссурі.

Галузь: Догляд за дітьми, освіта.

Школа перукарів-стилістів «Grabber» з понад 150 студентами та 25 співробітниками, мала подбати про безпечне продовження навчання під час пандемії COVID-19. Щоб вирішити питання миття рук, вона звернулася до компанії Meritech за допомогою. 

Про школу перукарів-стилістів «Grabber».

Розташована в м. Сент-Луїс, Школа перукарів-стилістів «Grabber» прагне перевищити всі мінімально необхідні стандарти та забезпечити якісну освітню програму з підготовки студентів для їхньої успішної кар’єри як косметологів, фахівців манікюру та естетики. Школа перукарів-стилістів «Grabber» акредитована Національною комісією з акредитації професійних закладів мистецтва й науки (NACCAS), яка визнана Департаментом освіти США як Державна агенція з акредитації закладів для професійної підготовки випускників загальноосвітніх шкіл у сфері косметологічних мистецтв і наук.

Які проблеми допомогла вирішити школі Grabber система автоматичного миття рук CleanTech®?

Від тепловізійних камер до плазмових іонізаторів, Школа перукарів-стилістів «Grabber» мала майже все, щоб зберегти своїх 150 студентів та 25 співробітників у безпеці, але їм не вистачало гігієни рук. Керівництву Школи необхідно було вирішити питання з миттям рук і знайти спосіб забезпечити, щоб в усіх відвідувачів, співробітників та студентів були чисті руки для запобігання поширенню COVID-19. 

Дізнайтеся більше про CleanTech® для освітніх закладів тут

Автоматизовані станції для миття рук CleanTech®, встановлені школою перукарів-стилістів Grabber

Школа перукарів-стилістів «Grabber» дуже тісно співпрацювала з компанією Meritech у виборі та розміщенні Автоматизованих станцій для миття рук CleanTech® для забезпечення досягнення своїх гігієнічних цілей.

CleanTech® ELF

При вході для відвідувачів до закладу було встановлено станцію CleanTech® ELF. Станція «ELF» є одним з найкращих варіантів для шкіл завдяки її конкурентній ціні, розміру і охайному дизайну. Конструкція «ELF» також дозволяє легко встановлювати фонтанчики для питної води. 

CleanTech® 500

Вирішуючи питання щодо розміщення системи, компанія Meritech наголошувала на зонах з інтенсивним рухом, де кожен, хто входить в приміщення, міг легко помити руки. Однією з таких зон був вхід студентів на заняття і вихід з занять, де було встановлено систему CleanTech® 500

Дізнайтеся більше про станції CleanTech® тут

Станції CleanTech® продовжать допомагати школі Grabber і після COVID-19.


Навіть після того, як COVID-19 мине, Автоматизовані станції миття рук CleanTech®  продовжать допомагати зменшити поширення мікробів і вірусів у школі. «Зважаючи на те, що кожної зими так багато людей ідуть на лікарняний через хворобу, вони будуть корисними навіть після того, як COVID залишиться в минулому”, – говорить Денніс Маппеуцці, власник Школи перукарів-стилістів «Grabber» «Вони [Станції CleanTech®] збережуть наш заклад здоровим».

Дізнайтеся більше про CleanTech® для освітніх закладів тут