Історія успіху клієнта: Виробництво з копчення лосося компанії «Honey Smoked Fish Co.».

Клієнт: «Honey Smoked Fish Co.»
Місце знаходження: Денвер (Колорадо).
Галузь: Харчова промисловість.

Компанія «Honey Smoked Fish Co.»  співпрацює з компанією Meritech понад 6 років. Вона впровадила системи CleanTech® ще в 2014 році, щоб поліпшити миття рук, забезпечити безпечне пересування між виробничими площами і надалі культивувати культуру безпеки харчових продуктів. Дізнайтеся більше про історію успіху цього клієнта нижче:

Про компанію «Honey Smoked Fish Co.»

Компанія «Honey Smoked Fish Co.» розглядала процес копчення як спосіб підвищення смакових якостей щойно витягнутого з моря найсвіжішого лосося. Озброєні набутим протягом десятиліть досвідом у галузі морепродуктів, вони поставили собі за мету створити протягом 10 років поживну рибу, що користується попитом, якою можна смакувати в будь-якому місці, навіть без згадки про морозильну камеру. В рамках технологічного процесу створення готових до вживання продуктів, гігієна має першорядне значення, і ніхто не сприймає це більш серйозно, ніж компанія «Honey Smoked».

Яке складне завдання допомогла вирішити компанії «Honey Smoked» Автоматизована система миття рук CleanTech®?

«Honey Smoked» необхідно забезпечити, щоб її персонал правильно мив руки кожен раз; а при використанні традиційних раковин часто втручається людський фактор, і цей процес не заохочує часте використання. Впровадивши Автоматизовану станцію миття рук CleanTech® від компанії Meritech, співробітники «Honey Smoked» наразі мають простий та ефективний спосіб миття рук, який «слугує як нагадування про безпеку, що чистота важлива в усьому, що ми робимо», – говорить бренд-шеф Кіт Джонс. Система CleanTech® усунула людський фактор, а спрощені процеси, в свою чергу, покращують рівень дотримання вимог стандартів.

Дізнайтеся більше про обладнання CleanTech® для харчової промисловості тут

Автоматизовані станції для миття рук CleanTech® 4000S встановлені в приміщеннях компанії «Honey Smoked».

Системи компанії Meritech були відібрані за критеріями надійної ефективності та економії часу, які вони забезпечують. Вивчивши потреби компанії «Honey Smoked» та оцінивши різні варіанти, були вибраннiсистеми CleanTech® 500EZ, 2000S, і 4000S. Клінічно доведено, що Автоматизовані станції для миття рук CleanTech® видаляють понад 99,9% шкідливих патогенів з рук всього за 12 секунд при 75% заощадженні витрат на воду і водовідведення порівняно з традиційними умивальниками. Окрім обладнання для миття рук, компанія «Honey Smoked» встановила на своєму заводі очищувачі взуття MBW 3000 для вирішення проблеми з гігієною взуття при пересуванні між виробничими приміщеннями. «Мені навіть не потрібно турбуватися про те, як [персонал] миє руки, тому що Ви помістили руки в систему, і система про все подбає навіть краще», – говорить Джонс.

Дізнайтеся більше про CleanTech® тут

Станції CleanTech® слугують символом відданості справі охорони здоров'я і техніки безпеки.

Станції CleanTech® демонструють персоналу та клієнтам, що гігієна є пріоритетом, і що компанія «Honey Smoked» зобов’язується дотримуватися високих стандартів якості та безпеки харчових продуктів. Пан Джонс зазначає: «Всі знають, що ми законодавці моди і в наших технологіях, і в наших думках; і на те, як ми робимо, на нас дивляться як на лідерів, і CleanTech® підтримує цю репутацію». Інвестуючи в автоматизовану гігієну, компанія Honey Smoked виокремлюється як лідер у застосуванні належної практики безпеки та гігієни харчових продуктів.