Чи завжди рукавички, що відповідають вимогам для харчових продуктів, придатні для роботи з ними?

Автор: Ден Флінн, 16 серпня 2021 р.

Перехресне забруднення незахищеними руками є поширеним фактором, що сприяє спалахам захворювань, що передаються через їжу. Але наскільки кращим є застосування «харчових» рукавичок?

Стів Ардах є головним виконавчим директором компанії Eagle Protect, яка постачає рукавички, що підлягають «дактилоскопічному» аналізу. Процес забезпечення безпеки харчових продуктів і тестування набагато перевищують вимоги FDA (Управління з контролю якості харчових продуктів і лікарських засобів) щодо відповідності рукавичок його стандартам.

Пан Ардах, відомий як «Рукавичник», використовує виставки з безпеки харчових продуктів та інші громадські форуми, щоб поширити інформацію про недоліки деяких «харчових» рукавичок на ринку.

Дактилоскопічний аналіз рукавичок компанії Eagle Protect передбачає кілька випробувань, щоб забезпечити якість, яка перевищує рівень стандартів FDA, в тому числі:

  • Газову хроматографію і мас-спектрометрію хімічний підпис сировини для рукавичок: «інгредієнти» перевіряються для визначення консистенції у виробництві та переконатися, що токсичні хімічні речовини, які можуть вплинути на безпеку харчових продуктів і здоров’я користувача рукавичок, відсутні.
  • Фізичну хімію – окремий тип рукавичок може мати ризик перехресного забруднення патогенами в готових до вживання харчових продуктах. Поверхневий натяг рідини або напіврідини перевіряється на наявність поверхневої вільної енергії. Він визначає потенціал перехресного забруднення або передачі.
  • Мікробний аналіз Визначає, як конкретний спосіб виготовлення рукавичок захищає від навмисного або випадкового забруднення.
  • AQL (прийнятний рівень якості), міцність та видовження до розриву випробування структурної цілісності для забезпечення перевищення рукавичками вимог до прийнятного рівня якості медичного класу, запобігаючи дефектам у вигляді проколів.
  • Аналіз цитотоксичності In Vitro випробування на хімічні речовини, пестициди, мікробні забруднювачі, ендотоксини, гліколі, миючі засоби, мила, оливи і таке інше.

Пан Ардах з компанії Eagle зазначає, що виробництво та виготовлення рукавичок для контакту з харчовими продуктами значною мірою неврегульовані, супроводжуються проведенням обмежених та нечастих випробувань на міграцію полімерів. Врешті, компанія Eagle розробила свій комплекс випробувань, який вона називає «Дактилоскопічним аналізом рукавичок».

Треті особи проводять випробування, знімаючи ризики з компанії Eagle.

Поточна Програма належної виробничої практики FDA для рукавичок, що контактують з харчовими продуктами, вимагає, щоб вони були «непошкодженими, в чистому і гігієнічному стані», бажано з непроникного матеріалу.

Щоб «відповідати вимогам FDA щодо поводження з харчовими продуктами», рукавички мають один раз пройти лабораторні випробування на речовини, які, як правило, визнані безпечними для харчових продуктів або пакування харчових продуктів. Повторних випробувань не вимагається.

Пан Ардах говорить, що мінімальне і нечасте випробування означає, що на ринку є рукавички, що відповідають вимогам до роботи з харчовими продуктами, в яких не гарантована відсутність шкідливих токсичних хімічних речовин. Незалежний аналіз компанії Eagle Protect на забруднення мікробами 25 нових і невикористаних харчових рукавичок може визначити кишківникову паличку, лістерію, цвіль, грибок, екскременти та інші патогени.

Компанія Eagle також рекламує «Відстежуваність рукавичок» за номером кожного контейнера і партії, яке забезпечує «унікальне та прозоре бачення ланцюжка постачання рукавичок». Відстежуваність рукавичок захищає від шахрайства та забезпечує наявність конкретних специфікацій продукції, сертифікацію якості та відповідності, а також результатів «дактилоскопічного аналізу».

Пан Арда каже, що система відстеження компанії Eagle відповідає «Новій ері» «більш технологічної безпеки харчових продуктів» FDA.

Оригінал статті на сайтi: www.foodsafetynews.com


Компанія Meritech вважає: що для того, щоб зробити світ здоровішим і безпечнішим, люди повинні визнати, наскільки важливою є гігієна рук для нашого здоров’я та безпеки, і активно працювати над переглядом процесів миття рук, щоб зробити їх значно ефективнішими. З автоматизованими станціями миття рук CleanTech®, компанія сподівається зменшити ризик поширення інфекції і створити здоровіший, безпечніший світ для людей, що дозволяє вільні контакти.

Дізнайтеся більше про автоматичнi станціi для миття рук CleanTech® – економія часу, без шкоди та для ефективності та зміцнення здорової шкіри рук.