Чому промислове мило для рук завжди буде надто невідповідним для гігієни рук у харчовій промисловості

Публікація Meritech, 14 жовтня 2021 р.

Коли йдеться про мило, існує більше питань, ніж відповідей. Якого типу це мило? Який його об’єм використовується? Коли останнім часом чистили дозатор мила? Чи рекомендує виробник мила конкретний дозатор або кількість його використання?

Не можливо кількісно оцінити ефективність гігієни рук, якщо ці питання постійно виникають. Ось чому важко покладатися на мило при необхідності послідовного дотримання вимог до процесів гігієни рук у вашій організації. На щастя, є альтернатива, яка позбавляє від необхідності постійно задавати питання. Цією альтернативою є  “UltraPure”.

Непослідовність людської поведінки може вплинути на ефективність промислового мила для рук

Кожна людина різна. Тому не дивно, що кожен притримується свого підходу до миття рук, відмінного від інших. Правильне миття рук вимагає часу і продуманого підходу. В ідеалі людина має подбати, щобналежним чином вичистити і змочили кожну частину рук протягом, принаймні, 20 секунд. Однак, як це можна спостерігати в громадських туалетах, багато людей намагаються мити руки якомога швидше і не задумуючись про це.

Цей тип непослідовності, в залежності від особи, не сприяє дотриманню кращих практик гігієни рук для безпеки харчових продуктів. Використання “UltraPure” усуває цю варіативність шляхом подачі належної кількості розчину, необхідного для видалення понад 99,9% патогенів при використанні з Автоматизованою системою миття рук CleanTech®.

Кожен використовує різну кількість мила

Навіть якщо хтось здійснює миття рук протягом належних 20 секунд, має значення також, скільки мила він/вона використовує. Якщо людина просто бере, наприклад, одну невелику порцію мила для рук з дозатора, цього, ймовірно, недостатньо, щоб позбавити руки від адекватної кількості патогенів задля дотримання належного рівня гігієни.

З іншого боку, якщо хтось бере кілька порцій мила для рук з дозатора, ймовірно, цього більш ніж достатньо для видалення патогенів, але цей надлишок мила має свою ціну. При використанні різної кількості мила, а у багатьох випадках занадто багато мила, важко оцінити, як швидко ваша команда витрачатиме поставки мила і бюджет на його придбання.

Лише 5 мл, або чайна ложка UltraPure – це все, що потрібно для правильного видалення патогенів. Непослідовності в ефективності та вартості, що залежить від людського фактору, при використанні від однієї до п’яти порцій мила для рук з дозатора, більше не існує. Натомість UltraPure дасть вам душевний спокій у тому, що кожен співробітник отримує потрібну кількість розчину для належного видалення патогенів, і це зробить замовлення та бюджетування гігієнічних розчинів легким.

Кожне промислове мило для рук є різним

Існує приголомшлива кількість видів рідкого мила для рук для харчової промисловості на ринку, і всі вони різні. Хімічний слад кожного мила відрізняється в залежності від типу, і багато компаній застосовують «достатньо хороший» підхід до його розробки. Вони залишають ефективність гігієни рук на розсуд окремого користувача.

Це, звичайно, ускладнює справу, оскільки користувачі можуть не знати, скільки їм потрібно мила для належного миття рук. Навіть якщо користувач знає, скільки конкретного мила потрібно, організація часто може змінювати типи мила і знову залишати користувача в непевності. Існує лише один “UltraPure, і він працює однаково під час кожного миття рук. Meritech дослідження ефективності довели, що в результаті застосування UltraPure зменшується набагато більша кількість патогенів, ніж після традиційного миття рук.

Кожен дозатор для промислового мила для рук є різним

Одним з аспектів гігієни рук, який часто не беруть до уваги, є дозатор мила. Дозатори мила часто не калібруються за типом мила і перекачують одну й ту ж кількість мила незалежно від використовуваного типу. Проблема існує при використанні деяких піноподібних видів мил, оскільки дозатори мила подають стандартну кількість мила на порцію дозатора, але часто пінне мило має нижчий показник мільйонних часток хімічної речовини, оскільки бульбашки повітря складають більшу частину мила, яке подається.

Багато організацій також не змінюють дозатори мила при зміні типу мила, тому потенційно використовують невідповідний тип дозатора для придбаного мила. Регулярне очищення самого дозатора також необхідне, щоб запобігти відкладанню осаду, який може зробити дозатор менш ефективним.

З того часу, як був розроблений розчин “UltraPure для використання з Автоматизованими станціями миття рук CleanTech®, усі питання, які можуть виникнути під час використання мильних дозаторів, відпадають. Один контейнер UltraPure об’ємом 10 л послідовно забезпечує бiльше 1750 мийок рук кожного разу при заправленні ним автоматизованої системи миття рук CleanTech®.

"UltraPure" видаляє шкідливі Патогени & Питання

З “UltraPure Вам більше не доведеться турбуватися про таке:

  • Скільки мила використовує ваш колектив.
  • Скільки мила необхідно закупити і який бюджет закласти.
  • Яка ефективність промислового мила для рук.
  • Яка ефективність типу дозатора мила при використанні з придбаним милом.

Натомість UltraPure і CleanTech® позбавлять Вас від цих зусиль, оскільки вони розроблені для того, щоб забезпечити максимальну ефективність при мінімальних людських зусиллях. Все, що людина повинна зробити, ─ це помістити руки в Автоматизовану станцію миття рук CleanTech®, і UltraPure подбає про все інше.