Чому Автоматизоване миття рук краще для довгострокового здоров’я та безпеки.

Більшість заходів особистої гігієни багато в чому залежать від поведінки людини. Під час традиційної гігієни рук користувач повинен виконати 12 кроків, виконаних протягом правильної кількості часу, щоб забезпечити чисті руки. Оскільки миття рук є найкращим способом знизити ризик поширення інфекції, це стосується того, скільки існує можливостей для людської помилки в цьому процесі. Завдяки автоматизації можна боротися з проблемою змінної поведінки людини, а також отримати додаткові переваги, які покращують здоров’я та безпеку.

Важливість гігієни рук у забезпеченні здоров’я та безпеки.
1. Стандартизований процес
Кожен миє руки по-різному щоразу, коли це робить. Необхідний традиційний процес миття рук за своєю суттю неможливо повторити кожного разу, що призводить до різного рівня видалення патогенів з рук. Впроваджуючи автоматизовані станції для миття рук CleanTech®, ви можете стандартизувати цей процес, забезпечуючи однаковий рівень видалення патогенів щоразу.

2. Зміцнює культуру гігієни рук
Культура гігієни рук — це єдине мислення в організації, яке ставить здоров’я та безпеку на перший план у всьому, що робиться в бізнесі, як фізично, так і ментально. Впроваджуючи автоматизацію, ви показуєте своїм співробітникам, що гігієна є одним з найважливіших аспектів їхньої роботи, і це спонукає їх брати активну роль у досягненні загальних цілей охорони здоров’я та безпеки.

3. Зміна поведінки на основі даних
Одним з найнебезпечніших аспектів гігієни рук є те, що вона надає вам дуже мало інформації про ефективність процесів, що проводяться, зокрема щодо дотримання відповідністi. Використовуючи автоматизацію, ви можете побачити скільки разів дійсно миють руки, що дозволить завчасно вирішувати проблеми з дотриманням питань відповідності.

4. Зменшення відходів
Турбота по навколишнє середовище є важливою перевагою автоматизованої гігієни. Під час миття рук вода стікає в каналізацію. Це пов’язано з тим, що найбільша кількість часу витрачається на створення піни та фактичного миття рук. Станції CleanTech® використовують ідеально розраховану кількість антибактеріального розчину та води для видалення патогенних мікроорганізмів з рук, в результаті чого витрачається на 75% менше води і на 75% менше відходів.

5. Демонструє відданість громадському здоров’ю та безпеці
Автоматизація – це фантастичний показ того, чого варта ваш турбота. Це так само демонструє вашим працівникам, що ви дбаєте про їхнє здоров’я, а також змушує відвідувачів відчувати впевненість у безпеці вашого закладу. Використовуйте CleanTech® як спосіб показати всьому світу, наскільки ви дбаєте про гігієну.

Для короткострокового рішення або швидкого вирішення проблеми автоматизація може не бути відповіддю. Але якщо ваша мета полягає в тому, щоб забезпечити найвищий стандарт гігієни та досягти довготривалого здоров’я та безпеки, автоматизація вашого процесу гігієни рук стане чудовим кроком вперед.

Місія Meritech полягає в тому, щоб змінити визначення гігієни для здоровішого та безпечного світу.