Чому антибактеріальне мило «UltraPure» є кращою альтернативою промисловому милу для рук

Публікація Meritech, 27 вересня 2021 р.

З перших днів своєї діяльності компанія Meritech знала, що вона не може покладатися на традиційне мило для рук, розробивши новий процес гігієни рук, який міг бути найефективнішим лише з Автоматизованими станціями для миття рук CleanTech® . Є занадто багато чинників, задіяних у використанні промислового мила для рук, таких як його необхідна кількість, тип, що використовується, а також вплив, який деякі мила можуть мати на здоров’я шкіри при частому використанні. Потрібно було щось краще, що могло б зменшити максимальну кількість патогенів за найкоротший проміжок часу, забезпечуючи при цьому здоров’я шкіри працівників харчової промисловості. Презентація антибактеріального мила «Ultrapure».

Чим «UltraPure» кращий, ніж мило, для здоров'я шкіри працівників харчової промисловості?

“UltraPure” – це не просто звичайне мило, це фірмове гігієнічне рішення, призначене для роботи з Автоматизованими системами для миття рук CleanTech®  в тих сферах, де традиційе рідке мило для рук не є ефективним. Деякі мила, що використовуються в харчовій промисловості, можуть містити певні барвники та аромати, які можуть мати шкідливий вплив на шкіру. Розчин “UltraPure” був розроблений без таких речовин, як триклозан, з тим, щоб миття рук за допомогою системи CleanTech®  здійснювалося без будь-яких негативних впливів на здоров’я шкіри працівника.

Дізнайтеся більше про UltraPure тут

Як ми можемо довести ефективність UltraPure?

Понад  50 клінічних досліджень  показали, що було досягнуто оптимального зменшення патогенів на руках при використанні “UltraPure” з автоматизованими системами для миття рук CleanTech®. Компанія Meitech провела випробування як на транзиторних, так і на резидентних патогенах, бактеріях і навіть вірусах. В результаті було отримано середнє зниження, принаймні, на 99,9% для патогенів, що застосовувалися.

Відповідно до стандарту ASTM Американського товариства фахівців з випробування матеріалів для працівників  охорони здоров’я, правильна ручна процедура миття і споліскування рук проводиться шляхом енергійного миття протягом 30 секунд кожної поверхні рук і нижньої третини передпліччя. Після цього проводиться повне 30-секундне споліскування під водою з крана.

Враховуючи це, було зроблено порівняння за результатами такого дослідження. Було виявлено, що система CleanTech® ELF при використанні 5 мл миючого мильного засобу для рук протягом одного 15-секундного загального циклу миття та споліскування досягла видалення бактерій з рук, еквівалентного повному 60-секундному ручному миттю рук і споліскуванню миючим мильним засобом для рук. Стандартне миття рук в CleanTech® становить 12 секунд; однак інтервал часу 15 секунд був використаний в цьому дослідженні у зв’язку з тим, що воно було проведене в партнерстві з компанією в галузі охорони здоров’я з дотриманням її гігієнічних стандартів.

“UltraPure” був використаний в даному випадку, не для того, щоб довести ефективність механіки миття рук в CleanTech® , а лише його хімічну дію. Компанія Мeritech довела, що при використанні невідповідного хімічного розчину зменшення патогенів (враховуючи переваги механічного способу миття рук перед ручним) не таке ефективне, як при використанні нашого гігієнічного розчину для рук UltraPure.

Завантажте всі дослідження ефективності UltraPure тут

Як UltraPure працює з CleanTech®?

При використанні “UltraPure” з CleanTech®, кожне миття рук здійснюється кожного разу абсолютно однаково. Всі ці чинники, пов’язані з використанням традиційного промислового мила для рук, зникають. В результаті було доведено, що фірмовий, антибактеріальний i гігієнічний розчин – “UltraPure” – перевершує мило в ефективності гігієни рук, ідеально працюючи зі станціями для миття рук CleanTech® . Це була амбітна мета, але після обширних клінічних випробувань, компанія Meritech удосконалила унікальний антимікробний розчин, що дозволяє послідовно видаляти понад 99,9% патогенів при використанні з системами для миття рук CleanTech®

Дізнайтеся більше про Автоматизовані станції для миття рук CleanTech® тут