Антибактеріальне мило «UltraPure» має клінічні наукові підтвердження, на відміну від промислового мила для рук

Публікація Meritech, 11 жовтня 2021 р.

Під час розробки Автоматизованих станцій для миття рук CleanTech®, компанії Meritech було відомо про те, що існує дуже багато чинників, притаманних стандартному промисловому милу для рук, щоб забезпечити видалення понад 99,9% патогенів з їх новою технологією гігієни. Meritech потрібен був гігієнічний розчин, який працював би швидше і краще, ніж промислове мило для рук, а також щоб він отримав наукове обґрунтування. Саме тому Meritech розробив «UltraPure» і випробував його в ході понад 50 клінічних досліджень, щоб довести, що цей гігієнічний розчин є найбільш ефективним способом видалення патогенів з системою CleanTech®.

Чи має клінічне підтвердження застосування промислового мила для рук в харчовій промисловості?

Застосування промислового мила для рук в харчовій промисловості не має клінічного підтвердження, оскільки неможливо кількісно оцінити ефективність мила для рук, враховуючи той простий факт, що кожен миє руки традиційним способом по-різному. Належне традиційне миття рук вимагає часу, щоб правильно очистити і змочити руки, однак, як це можна помітити в багатьох громадських вбиральнях, більшість людей не виконують цей процес ретельно. Кількість використовуваного мила також відіграє ключову роль у тому, наскільки ефективним є миття рук, що може ускладнити випробування ефективності через загальну мінливість.

Ще одним фактором є тип використовуваного мила. У багатьох місцях намагаються заощадити на витратах і купують найдоступніший варіант мила для рук. Пінне мило, наприклад, може бути менш ефективним, ніж інші рідкі мила, тому потрібно використовувати більшу його кількість, щоб належним чином вимити руки.

Як Meritech перевіряє ефективність гігієнічних розчинів?

Meritech працював в партнерстві з незалежною лабораторією, сертифікованою FDA (Управлінням з контролю якості харчових продуктів і лікарських засобів), щоб отримати максимально точні та неупереджені результати. Meritech використав так званий «Метод соку рукавичок», визначений як FDA (Управлінням з контролю якості харчових продуктів і лікарських засобів), так і ASTM International (Американською спілкою з випробувань і матеріалів), щоб провести випробування Автоматизованих систем для миття рук CleanTech® і гігієнічного розчину “UltraPure”.

Цей метод передбачає наявність суб’єкта, що надягає стерильні рукавички, з наступним додаванням розчину в рукавички. Потім цей розчин проходить випробування для того, щоб виміряти концентрацію патогенів, присутніх на поверхні шкіри. Після цього суб’єкт випробування миє руки і виконує ті ж кроки, надягаючи продезінфіковані рукавички, з заповненням розчином для відбору проб. Потім концентрацію після миття порівнюють з першим зразком, щоб кількісно виміряти зменшення патогена.

Наскільки ефективним є "UltraPure"?

Компанія Meritech довела, що Антибактеріальне мило «UltraPure» забезпечує зменшення патогенів в середньому на 99,9%, в тому числі кишкову паличку (E. coli) та каліцивіроз (Feline Calicivirus – сурогат норовірусу) при використанні з автоматизованими станціями для миття рук CleanTech. Ці дослідження ефективності однозначно довели, що в результаті застосування CleanTech® з «UltraPure» зменшується значно більша кількість патогенів, ніж при традиційному митті рук.

Завантажити дослідження ефективності тут