5 простих способів заохочення миття рук у школі.

Миття рук має важливе значення, особливо в школах. Відомо, що діти торкаються майже всього (саме так вони навчаються найкраще), вони використовують спільні предмети і знаходяться в закритих, часто переповнених приміщеннях, громадському транспорті, коридорах і класних кімнатах. Це потенційні місця забруднення і поширення мікробів. Тим не менш, ми можемо зробити великі кроки щодо уповільнення їх поширення, застосовуючи здоровий глузд і деякі прості кроки, викладені нижче.

1. Подайте приклад. По-перше, вчителі та персонал повинні вести за собою власним прикладом. Якщо ваші вчителі та співробітники не миють руки кожного разу в критичному випадку, коли це необхідно робити, як цьому можуть навчитися учні? Підтримуйте зразкову поведінку та високі очікування до вчителів і співробітників, і учні будуть їх наслідувати.

2. Навчайте. Вірете чи ні, багато дорослих, не кажучи вже про наше наймолодше населення, не розуміють справжньої важливості миття рук. Чи відомо вам, що, за оцінками Центру з контролю і профілактики захворюваності США, до 80% сьогоднішніх захворювань можна запобігти при правильному митті рук? Миття рук є критичним і має вирішальне значення для запобігання поширенню хвороб, незалежно від того, чи це COVID-19, грип, звичайна застуда чи щось інше. Учіть дітей, як, чому і коли слід мити руки.

3. Зробіть миття рук зручним. Миття рук насправді не таке вже й важке заняття, але його не виконуватимуть, якщо воно не буде зручним. Дослідження 2017 року довело, що переміщення сміттєвих урн на відстань до 1,5 метрів від дверей збільшило переробку сміття на 141%. Те ж саме можна сказати і про миття рук. Чим більшу відстань повинна пройти людина, щоб помити руки, тим менша ймовірність того, що це станеться.

4. Зробіть це заняття веселим та інтерактивним. Є багато різних способів зробити миття рук веселим та інтерактивним: від проведення дня або тижня гігієни до підрахунку вашим класом кількості миття рук протягом місяця та відзначення переможців. Як щодо того, щоб влаштувати партнерство з миття рук між парами або командами учнів, які б контролювали одна одну? Або навіть реалізувати таку просту ідею, як повістити дзеркало перед станцією миття рук, що може майже подвоїти тривалість миття рук.

5. Пiдтримуйте процес. Я прийшов зі сфери навчання охороні здоров’я та фітнесу, тому я знаю, що змінити поведінку нелегко. Є думка, що потрібен 21 день, щоб змінити поведінку, але навіть після цього люди завжди схильні повертатися до шкідливих звичок. Продовжуйте нагадувати собі та іншим про необхідність миття рук. Якщо у вас поганий день, це нормально, не бентежтеся, просто продовжуйте це робити!

Отже, у вас є 5 простих способів заохочення до миття рук у школі. В жодному разі цей перелік не є вичерпним. Я рекомендую почати з однієї речі сьогодні. Не дозволяйте досконалості зашкодити прогресу.