Автоматичні і безконтактні станції CleanTech® для гарантованого миття рук

Видаліть нестабільність поведінки людини з Вашого гігієнічного процесу та ефективно гарантуйте якісну гігієну працівникiв, включивши у Ваш заклад повністю автоматизовані і безконтактні станції миття рук - клінічно доведено, що за 12 секунд видаляють з рук більше 99,9% шкідливих патогенних мікроорганізмів, використовуючи на 75% менше води, ніж традиційна мийка.

Станції CleanTech®

Ексклюзивні станції для миття рук CleanTech® варіюються від компактного обладнання до промислових систем для великого обсягу трафіку. Для кожної лінії доступні різні варіанти вдосконалення, включаючи гігієну взуття та контрольований доступ, щоб задовольнити потреби різноманітних ринкових застосувань. Знайдіть нижче станцiю, яка підходить саме Вам.

CleanTech® ELF

Компактна як за розміром, так і за дизайном, ця система є найефективнішим рішенням для Ваших щоденних гігієнічних завдань.

CleanTech® ELF-C

Призначена для установки прилавків, де обмежений простір, має низькопрофільну верхню частину, може бути встановлена безпосередньо на будь-яку поверхню.

CleanTech® K-Wash

CleanTech® K-Wash має низькопрофільну верхню частину, встановлену безпосередньо в шафу, завдяки чому Ви можете забезпечити ідеальне миття рук.

CleanTech® 400

Призначена для середніх операцій та для операцій, де може знадобитися видалення важкого забруднення. Станція 400 оснащена додатковим змішувачем для зручності, коли потрібні мийки подвійного використання.

CleanTech® 500

Має корпус з нержавіючої сталі, призначена для настінного кріплення в місцях, де важлива довговічність і важливий простір. Це найдоступніша та найменша промислова система миття рук CleanTech®

CleanTech® 500-C

Розроблена для розміщення в будь-якому спеціальному шафі або стільниці, щоб відображати унікальність Вашого бренду, що робить її чудовим варіантом для комерційного та громадського використання.

CleanTech® 500EZ

Найпопулярніша станція, призначена для настінного кріплення в зонах інтенсивного використання та ідеально підходить для промислових виробничих середовищ.

CleanTech® 2000S

Станція самоочищення з нержавіючої сталі з підлоговим кріпленням, яке є надзвичайно міцним та ідеально підходить для середовищ, де є високі стандарти до гігієни.

CleanTech® 4000S

Має три станції для миття рук в одному водонепроникному корпусі з нержавіючої сталі. Призначена для великого обсягу високочастотного миття рук.

Завершіть свою гігієнічну зону

Покращте досвід CleanTech®, включаючи одночасну гігієну взуття та контрольований доступ.

Чому CleanTech®?

Найшвидше і просте рішення для гігієни працівників

CleanTech® розроблений для забезпечення повного миття та полоскання кожного разу за 12 секунд. Усуньте мінливість поведінки людини, стандартизуючи процес за допомогою CleanTech®

Видаляє понад 99,9% небезпечних збудників

Повністю автоматизовані системи покращують дотримання гігієни співробітників, одночасно перевищуючи вимоги Центрiв контролю за хворобами (CDC) та FDA щодо гігієни.

Приєднуйтесь до революції гігієни

CleanTech® значно полегшує досягнення Ваших гігієнічних цілей. Це обладнання створено, щоб Ви були забезпеченi всiм необхідним для гарантії чистоти рук та взуття за допомогою революційної та повністю автоматизованої гігієнічної технології.
Партнери Meritech з досконалості гігієни

Отримайте більше інформації

Заповніть форму нижче, і наш менеджер зв’яжеться з Вами.